Gå til hovedindhold

Solar Light Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort

Solar LightBelysningEAN: 5705154243192
Pris fra 2.484,17 krtil 2.662 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 177,83 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.454,24 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2484.17 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BRIGHT MOON 40W 3K/4K 4459LM Ø450 SORT
2.484,17 kr
Til butik
BRIGHT MOON 40W 3K/4K 4459LM Ø450 SORT billede

Produktinformation

Bright Moon er et elegant, rundt armatur, der kan nedhænges(Pendel-kit skal tilkøbes) eller påbygges på loftet. Armaturet er ideelt til montage i fx gange eller på kontoret og kan mixes i forskellige størrelser for at give rummet liv. Op-lyset giver en fl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5705154243192
Varenr.: 15842326020431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort
2.532 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bright Moon 40w 4400lm 3k/4k ø450mm Sort
2.662 kr
Til butik
Bright Moon 40w 4400lm 3k/4k ø450mm Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 5705154243192
Varenr.: 2622197

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN2.484,17 kr2.484,17 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.532 kr2.532 krKøb
3Elvvs.dk2.662 kr2.662 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort

PriceData har fulgt prisen på Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.454,24 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.687 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.571 kr.

Den nuværende pris på 2.484,17 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bright Moon 40W 4459lm 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø450mm CRI90 Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.484,17 kr12,17 kr (0%)
13. maj 20262.472 kr9 kr (0%)
12. maj 20262.463 kr9 kr (0%)
11. maj 20262.472 kr12,17 kr (0%)
9. maj 20262.484,17 kr29,93 kr (1%)
7. maj 20262.454,24 kr8,76 kr (0%)
6. maj 20262.463 kr8,76 kr (0%)
21. mar. 20262.454,24 kr18,76 kr (1%)
20. mar. 20262.473 kr18,76 kr (1%)
17. mar. 20262.454,24 kr8,76 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret