Gå til hovedindhold

Meade Instruments Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort

Pris fra 849 krtil 1.089 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 823 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort
849 kr
Til butik
Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort billede

Produktinformation

Bresser 5-in-1 Comfort - Vejrstation - grå, sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7002550CM3000
EAN: 4007922052335
Varenr.: 992818667
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bresser Optics Bresser 5-in-1 Comfort - weather station
882 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vejrstation med sensor Bresser 5-i-1 Comfort - grå/sort
-18%979 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vejrstation med sensor Bresser 5-i-1 Comfort - grå/sort billede

Produktinformation

Bresser 5-in-1 Comfort - Vejrstation - grå, sortGenereltEksterne sensorer inkluderet: JaFunktioner: Barometrisk tryk historikdiagramlavt batteri-indikatorvejrudsigtsikondugpunktsdisplayvarmeindekskomfortniveau-indikatormaks./min.-funktionjusterbar høj/lov temperaturvarseljusterbar høj/lav fugtighedsvarselnedbørshistorikdiagramalInstallationstype: Desktop, vægmonterbarKomponenter: Basestation | VejrsensorMålingsfunktioner: Temperaturluftfugtighedbarometrisk trykvindnedbørvindhastighedProdukttype: Vejrstation - digital - indendørs, udendørsTermometervægt: Celsius, FahrenheitVejrudsigt: 12 timerFjernsensorFrekvensbånd: 868 MHzKonnektivitetsteknologi: TrådløsMaks. rækkevidde åben plads: 150 mUrIndstillingsknap: Arabisk - 12, 24Månefasedisplay: JaRadiostyret: JaVejrmålendeParameter: Indendørs temperatur: -5 °C til 50 °C - stand alone-enhed | Luftfugtighed: 20 % til 90 % - opløsning: 1 % | Udendørs temperatur: -40 °C til 80 °C | Vindhastighed: 0 km/t til 180 km/t | Nedbør: 0 mm til 9999 mmBatteriModel: AA/AAANødvendigt antal: 6DiverseFarve...

Produktspecifikationer

Kategori: Vejrstationer
Vægt: 1.91g
EAN: 4007922052335
Varenr.: 2018654
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vejrstation med sensor Bresser 5-i-1 Comfort - grå/sort
-17%999 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK849 kr849 krKøb
2Proshop DK882 kr921 krKøb
3Boligcenter DK979 kr979 krKøb
4Vivas DK999 kr1.068 krKøb
5Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort

PriceData har fulgt prisen på Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 823 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 893 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Bresser 5-in-1 Comfort Vejrstation Indendørs Udendørs Grey Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026849 kr21 kr (2%)
23. maj 2026870 kr2 kr (0%)
22. maj 2026872 kr2 kr (0%)
14. maj 2026870 kr3 kr (0%)
12. maj 2026867 kr2 kr (0%)
10. maj 2026869 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026870 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026876 kr47 kr (5%)
25. apr. 2026923 kr41 kr (5%)
24. apr. 2026882 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret