Gå til hovedindhold

brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F

BrennenstuhlHjem og haveEAN: 4007123624423
Pris fra 177 krtil 279 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 23. apr.

Sammenlign priser på brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
brennenstuhl Premium-Line Stikdåse 10-stik Sort 3m
177 kr
Til butik
brennenstuhl Premium-Line Stikdåse 10-stik Sort 3m billede

Produktinformation

brennenstuhl Premium-Line - Stikdåse - output-stikforbindelser: 10 - 3 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1951100100
EAN: 4007123624423
Varenr.: 987675519
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stikdåse med 10 udtag brennenstuhl Premium-Line, sort, 3 m
-52%179 kr
Før 374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse med 10 udtag brennenstuhl Premium-Line, sort, 3 m billede

Produktinformation

brennenstuhl Premium-Line - Stikdåse - output-stikforbindelser: 10 - 3 m ledning - sortGenereltEnhedstype: Stikdåse - eksternFarve: SortLedningslængde: 3 mDiverseEgenskaber: BørnesikretMedfølgende ledninger: Strømkabel 3 mMål og vægtBredde: 58 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Stikdåser
Vægt: 0.92g
EAN: 4007123624423
Varenr.: 1813476
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brennenstuhl Premium-Line - Stikdåse - output-stikforbindelser: 10 - 3 m ledning - sort
180 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F
-39%181 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stikdåse med 10 udtag brennenstuhl Premium-Line, sort, 3 m
-49%199 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
brennenstuhl Premium-Line Stikdåse 10-stik Sort 3m
199 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F
-15%279 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK177 kr177 krKøb
2Boligcenter DK179 kr179 krKøb
3CS MEGASTORE DK180 kr219 krKøb
4Teknikproffset DK181 kr240 krKøb
5Vivas DK199 kr268 krKøb
6Ultrashop199 kr199 krKøb
7Estore DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F

PriceData har fulgt prisen på brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F i 187 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 304 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 10-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026177 kr1 kr (1%)
22. maj 2026178 kr12 kr (7%)
21. maj 2026166 kr4 kr (2%)
20. maj 2026170 kr4 kr (2%)
19. maj 2026174 kr7 kr (4%)
18. maj 2026167 kr4 kr (2%)
17. maj 2026171 kr4 kr (2%)
16. maj 2026175 kr21 kr (14%)
24. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026153 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret