Gå til hovedindhold

Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min

BraunEAN: 8021098002570
Pris fra 448 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD Dampstrygejern 2700W Sort
448 kr
Til butik
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD Dampstrygejern 2700W Sort billede

Produktinformation

Braun FreeStyle 5 SI 5057 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: FreeGlide 3D SuperCeramic - 2700 W - sort/ rød

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 0127406020
EAN: 8021098002570
Varenr.: 1004176192
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min
568 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD Dampstrygejern 2700W Sort
569 kr
Til butik
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD Dampstrygejern 2700W Sort billede

Produktinformation

Braun TexStyle 5 SI 5057 RD Dampstrygejern 2700W Sort Oplev effektiv strygning med Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, et kraftfuldt dampstrygejern, der leverer en imponerende 2700W. Dette stilfulde, sorte design kombinerer funktionalitet med elegance, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tørretumblere
EAN: 8021098002570
Varenr.: 131921
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD dampstrygejern - keramisk strygesål, 2.700 W - sort/rød
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun TexStyle 5 SI 5057 RD dampstrygejern - keramisk strygesål, 2.700 W - sort/rød
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK448 kr448 krKøb
2CS MEGASTORE DK568 kr607 krKøb
3Ultrashop569 kr569 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min

PriceData har fulgt prisen på Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min i 63 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 473 kr.

Den nuværende pris på 448 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Braun TexStyle 5 SI 5057 RD, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2 m, 220 g/min, Sort, Rød, 50 g/min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026448 kr4 kr (1%)
26. maj 2026452 kr4 kr (1%)
25. maj 2026456 kr4 kr (1%)
24. maj 2026460 kr4 kr (1%)
23. maj 2026464 kr4 kr (1%)
22. maj 2026468 kr4 kr (1%)
20. maj 2026472 kr4 kr (1%)
18. maj 2026476 kr4 kr (1%)
17. maj 2026480 kr4 kr (1%)
16. maj 2026484 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret