Gå til hovedindhold

Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla

BraunHårfjerningEAN: 4210201192633
Pris fra 399 krtil 719 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 383 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BRAUN Lilla Epilator LS 5560
399 kr
Til butik
BRAUN Lilla Epilator LS 5560 billede

Produktinformation

Braun Silk-épil LS 5560 - Epilator - trådløs - lilla

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 192633
EAN: 4210201192633
Varenr.: 993277209
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla
412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Silk-épil LS 5560 damebarbermaskine - lilla
489 kr
Til butik
Braun Silk-épil LS 5560 damebarbermaskine - lilla billede

Produktinformation

Fordele ved damebarbermaskineFå en glat og komfortabel barbering med Braun Silk-épil LS 5560. Den trådløse damebarbermaskine er skabt til nem hverdagspleje og leverer fleksibel barbering takket være en bevægelig barberhoved. Den lilla finish giver et elegant look på badeværelset.Praktisk og alsidigMaskinen har både barbering og udtynding/trimning i ét. Der medfølger udskiftelige hoveder til barbering og eksfoliering, så du kan tilpasse rutinen efter behov. Barberhovedet er vaskbart for nem rengøring, og den medfølgende rensebørste hjælper med at holde udstyret pænt.Trådløs frihedDen genopladelige løsning giver op til 40 minutters driftstid pr. opladning. Oplader du i ca. 1 time, er maskinen klar igen. Universel indgangsspænding på 100–240 V gør den velegnet derhjemme og på rejsen.Type: Damebarbermaskine med trimmerFunktioner: Udskiftelige hoveder til barbering og eksfolieringBarberhoved: Bevægeligt; vaskbartTrådløs: JaDriftstid: 40 minOpladningstid: 1 timeIndgangsspænding: 100–240 VFarve: LillaMål: H 19,7 cm × B 6,5 cm × D 13,2 cmVægt: 320 g (pakke: 440 g)Medfølger: Ekstra barberhoved, rensebørste...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner og Trimmere
Vægt: 0.43g
EAN: 4210201192633
Varenr.: 2090345
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun LS5560 Silk-épil Ladyshaver
495 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Braun LS5560 Silk-épil Ladyshaver
495 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Ladyshave LS5560 Violet
-9%499 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Silk-épil LS 5560 damebarbermaskine - lilla
509 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Silk&Soft LS 5560 Ladyshaver Lilla
519 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun - Ladyshaver Ls5560 Violet
569,95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun LS5560 Ladyshaver
599,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ladyshave LS5560 Violet
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK399 kr399 krKøb
2CS MEGASTORE DK412 kr451 krKøb
3Boligcenter DK489 kr489 krKøb
4Kai Berntsen ApS495 kr495 krKøb
5HvidevareShoppen.dk495 kr495 krKøb
6Teknikproffset DK499 kr548 krKøb
7Vivas DK509 kr588 krKøb
8Ultrashop519 kr519 krKøb
9Gucca.dk569,95 kr569,95 krKøb
10Homeshop DK599,95 kr599,95 krKøb
11Estore DK719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla

PriceData har fulgt prisen på Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla i 180 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Braun Silk&Soft LS 5560 - Ladyshaver - trådløs - lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026399 kr1 kr (0%)
25. maj 2026398 kr14 kr (3%)
18. maj 2026412 kr35 kr (8%)
16. maj 2026447 kr35 kr (8%)
15. maj 2026412 kr8 kr (2%)
14. maj 2026420 kr12 kr (3%)
13. maj 2026408 kr12 kr (3%)
12. maj 2026420 kr8 kr (2%)
9. maj 2026412 kr9 kr (2%)
7. maj 2026421 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret