Gå til hovedindhold

Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid

BraunTelefonledningerEAN: 7500435225311
Pris fra 1.340 krtil 2.189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 849 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1340 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun epilator EPILATOR 604468 BRAUN
1.340 kr
Til butik
Braun epilator EPILATOR 604468 BRAUN billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Epilator
Farve: 4
Artikel nr.: 604468
EAN: 7500435225311
Varenr.: 21175278
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Silk-épil 9 Flex 9030 Epilator Guld Hvid
1.619 kr
Til butik
Braun Silk-épil 9 Flex 9030 Epilator Guld Hvid billede

Produktinformation

Braun Silk-pil 9 Flex 9-030 Opdag den ultimative hårfjerning med Braun Silk-pil 9 Flex 9-030, der er designet til at give dig en glat og silkeagtig hud. Med 40 pincetter og en innovativ 3D-flex hoved, kan denne epilator tilpasse sig kroppens kurver og sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 7500435225311
Varenr.: 98136
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid
1.699 kr
Til butik
Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved epilator til våd og tør hårfjerningFå glat hud derhjemme med Silk-épil 9 Flex. Det fleksible 3D-hoved følger kroppens konturer og fjerner selv kort hår ned til 0,5 mm - ideel til armhuler og bikinilinje. Brug den trådløst i badet eller under bruseren takket være vandtæt design, og nyd en mere behagelig oplevelse med massagefunktionen.Præcis og skånsom hårfjerningEpileringssystemet med 40 MicroGrip-pincetter arbejder effektivt på korte hårstrå. Skån huden med Gentle-tilstand, og vælg den medfølgende cap til sensitive områder for ekstra kontrol. Hovedet kan vaskes for nem rengøring, og den indbyggede shaver-funktion giver fleksibel styling.Produkttype: Epilator til våd og tør brugFarve: Pink og hvidHoved: Fleksibelt 3D-hoved, vaskbartAntal pincetter: 40 (MicroGrip)Mindste hårlængde: 0,5 mmKropsområder: Armhule, bikinilinjeFunktioner: Massage, Gentle-tilstand, exfolieringStrømkilde: Genopladeligt batteri (trådløs)Vandtæt: Ja (Wet & Dry)Medfølger: Rensebørste, 3 hætter/hoveder inkl. cap til sensitive områder, opbevaringsposeShaver-funktion: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Hårfjerningsprodukter
Vægt: 0.55g
EAN: 7500435225311
Varenr.: 1907303
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid
1.719 kr
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Braun Silk-épil 9 Epilator Ladyshaver SES9-030 Hvid/Rosa
1.799 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Braun Silk-épil 9 Flex Epilator For Easy Hair Removal 9-030 3D
1.905 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Epilator Silk-épil 9 Flex 3D SES9-030
-13%2.189 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.340 kr1.340 krKøb
2Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5Dealicious Danmark1.799 kr1.799 krKøb
6Lyko DK1.905 kr1.905 krKøb
7Estore DK2.189 kr2.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid

PriceData har fulgt prisen på Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 1.340 kr er 37% over normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Epilator Braun Silk-épil 9 Flex 9-030, 3D-hoved, 40 pincetter - pink/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.340 kr9 kr (1%)
2. jun. 20261.349 kr188 kr (12%)
1. jun. 20261.537 kr224 kr (17%)
31. maj 20261.313 kr35 kr (3%)
29. maj 20261.348 kr111 kr (9%)
26. maj 20261.237 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.228 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.237 kr104 kr (8%)
21. maj 20261.341 kr82 kr (7%)
20. maj 20261.259 kr90 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret