Gå til hovedindhold

Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000

BraunHårfjerningEAN: 7500435224970
Pris fra 269 krtil 539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B ProfessionalCare 3000 Elektrisk Tandbørste
269 kr
Til butik
Oral-B ProfessionalCare 3000 Elektrisk Tandbørste billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 3-000
EAN: 7500435224970
Varenr.: 1004163854
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Silk-épil 3 3-000 hvid-violet epilator
276 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000
285 kr
Til butik
Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000 billede

Produktinformation

Vi præsenterer Braun Silk-épil 3 – din nemme løsning til at opnå glat hud i op til 1 måned. Hvorfor bekymre sig om voksning, når du kan få bekvemmeligheden ved epilering? Sig farvel til klæbende voksstrimler.Oplev bekvemmeligheden ved en ledningsbaseret epilator, der altid giver dig salonlignende glat hud – hjemme hos dig selv. Du behøver ikke at bekymre dig om batterilevetid eller afbrydelser.Opgrader fra voksning til epilering med Braun Silk-épil 3. Nyd nemheden og effektiviteten i denne epilator, og slip for besværet og rodet med voksning. Oplev glæden ved langvarig glathed med Brauns pålidelige teknologi. Designet til at holde i mange år: Vores epilatorer er fremstillet i Tyskland.Hvordan bruger man en epilator?Trin 1: Før du epilerer, skal du huske at eksfoliere for at sikre de bedste resultater.Trin 2: Epiler i en 90-graders vinkel mod hårvækstretningen.Trin 3: Brug epilatoren langsomt og stabilt, det tager cirka 15 sekunder fra ankel til knæ.Trin 4: Brug fugtighedscreme efter epilering for glat og strålende hud.Glat hud, der holder længe: Fjerner selv korte hår ved rodenBehagelig epilering: Massagerullen hjælper med at reducere smertefornemmelsenSmart Light: Afslører de fineste hår, så du ikke overser nogetUafbrudt effektivitet: Nyd komforten ved ledningsbaseret brug hjemme hos dig selvDesignet til at holde i mange år: Brauns epilatorer er fremstillet i Tyskland Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Epilator
Artikel nr.: 224977
EAN: 7500435224970
Varenr.: 1062-446-0002
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Epilator Silk-épil 3 SE3-000
-14%439 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Silk-épil 3 3-000 20 pincetter Lilla, Hvid
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK269 kr269 krKøb
2CS MEGASTORE DK276 kr315 krKøb
3Lyko DK285 kr285 krKøb
4Estore DK439 kr439 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000

PriceData har fulgt prisen på Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Braun Silk-épil 3 Corded Epilator For Hair Removal Weeks Of Smooth Skin 3-000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026269 kr5 kr (2%)
22. maj 2026264 kr5 kr (2%)
13. maj 2026269 kr5 kr (2%)
9. maj 2026264 kr5 kr (2%)
2. maj 2026269 kr5 kr (2%)
19. apr. 2026274 kr62 kr (29%)
13. apr. 2026212 kr21 kr (9%)
29. mar. 2026233 kr52 kr (18%)
24. feb. 2026285 kr59 kr (26%)
20. dec. 2025226 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret