Gå til hovedindhold

Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body

BraunHårfjerningEAN: 7500435206341
Pris fra 303 krtil 549 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 220 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 303 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BRAUN Trimmer XT5100 Face & Body
303 kr
Til butik
BRAUN Trimmer XT5100 Face & Body billede

Produktinformation

Braun Series X XT5100 Face & Body - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 206341
EAN: 7500435206341
Varenr.: 1001091823
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series X XT5100 Face & Body Trimmer Sort Grå
319 kr
Til butik
Braun Series X XT5100 Face & Body Trimmer Sort Grå billede

Produktinformation

Braun Series X XT5100 Face & Body Trimmer - Sort Opdag Braun Series X XT5100, en alsidig trimmer designet til både ansigt og krop. Denne trimmer kombinerer præcision og komfort for at sikre en fejlfri trimmeoplevelse. Med sit slanke og moderne design kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig Pleje
EAN: 7500435206341
Varenr.: 116358
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Bodytrimmer Styler XT5100 Black / Spc Grey
330 kr
Til butik
Braun Bodytrimmer Styler XT5100 Black / Spc Grey billede

Produktinformation

- Trimme, style, barbere med et værktøj:skægtrimmer, kropsbarbermaskine og elektrisk barbermaskine til mænd. Til ansigt (1, 2, 3, 5 mm kamme) og krop (sensitiv kam) - Hurtig og effektiv: 4D-bladet har nu 2 x bredere klippeområde og foretager 450 bevægelser i sekundet for hurtig barbering. Rustfrit stålblad, der holder sig skarpt i op til 6 måneder.* - Nemt og bekvemt: opnå nemt fantastiske resultater og præcise linjer, selv på vanskelige områder, med det drejelige Flex Head og tovejskamme, der trimmer i alle retninger - Nænsom mod huden: SkinGuard-kammen og det indkapslede blad beskytter din hud mod bladet, også på følsomme områder - Skabt til at holde: 100 % vandtæt med gummibelagt non-slip håndtag, har en batteridrevet driftstid på 45 minutter. Med opbevaringspose til badeværelset Barber i alle retninger med Braun Serie X. Æsken indeholder: 1x trimmerenhed, 1x 4D-flex-blad, 4x ansigtskamme (1 mm, 2 mm, 3 mm og 5 mm), 1x sensitiv kropskam, 1x beskyttelseshætte, 1x pose med snøre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: 7500435206341
EAN: 7500435206341
Varenr.: 3141219
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Trimmer XT5100 Face & Body
388 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun - Styler Xt5100 Black & Space Grey
449,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body
489 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hybridtrimmer Face&Body XT5100 5-kamme
-13%549 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK303 kr303 krKøb
2Ultrashop319 kr319 krKøb
3Proshop DK330 kr369 krKøb
4Teknikproffset DK388 kr437 krKøb
5Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb
6Lyko DK489 kr489 krKøb
7Estore DK549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body

PriceData har fulgt prisen på Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body i 181 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 303 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Braun Series X Beard Trimmer & Body Shaver For Face & Body de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026303 kr5 kr (2%)
30. apr. 2026308 kr31 kr (11%)
29. apr. 2026277 kr57 kr (26%)
28. apr. 2026220 kr5 kr (2%)
22. apr. 2026225 kr5 kr (2%)
15. apr. 2026230 kr5 kr (2%)
8. apr. 2026235 kr5 kr (2%)
1. apr. 2026240 kr5 kr (2%)
25. mar. 2026245 kr5 kr (2%)
18. mar. 2026250 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret