Gå til hovedindhold

Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri

BraunHårplejeEAN: 8700216555012
Pris fra 2.988 krtil 3.117 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.903 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2988 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 9 Pro+ 9675cc Barbermaskine Grå
2.988 kr
Til butik
Braun Series 9 Pro+ 9675cc Barbermaskine Grå billede

Produktinformation

Braun Series 9 Pro+ 9675cc - Shaver - trådløs - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 9675cc
EAN: 8700216555012
Varenr.: 1003769552
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 9 Pro Plus 6-in-1 SmartCare 9675cc
-41%2.999 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Series 9 Pro Plus 6-in-1 SmartCare 9675cc billede

Produktinformation

Braun Series 9 Pro Plus 6-in-1 SmartCare 9675cc er en topmoderne og kompromisløs barbermaskine fra Braun, designet til manden, der ønsker maksimal præcision, komfort og ydeevne i én samlet løsning. Med hele 5+1 perfekt synkroniserede skæreelementer fanger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Electric Razors
EAN: 8700216555012
Varenr.: 125152
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri
3.117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.988 kr2.988 krKøb
2NiceHair.dk2.999 kr2.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.117 kr3.117 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri i 161 dage. Laveste pris i perioden er 2.862 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 3.939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.192 kr.

Den nuværende pris på 2.988 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Braun Series 9 Pro+ 9675cc, Folie shaver, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Knapper, LED, Vekselstrøm/batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.988 kr11 kr (0%)
24. apr. 20262.999 kr164 kr (5%)
14. apr. 20263.163 kr776 kr (20%)
13. apr. 20263.939 kr651 kr (20%)
11. apr. 20263.288 kr126 kr (4%)
10. apr. 20263.162 kr1 kr (0%)
8. apr. 20263.163 kr1 kr (0%)
3. apr. 20263.162 kr23 kr (1%)
30. mar. 20263.139 kr10 kr (0%)
29. mar. 20263.149 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret