Gå til hovedindhold

Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv

BraunElektriske barbermaskinerEAN: 8700216647403
Pris fra 1.227 krtil 2.429 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.202 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.090 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1227 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 6 62-S7650cc Folie shaver Trimmer Sølv
1.227 kr
Til butik
Braun Series 6 62-S7650cc Folie shaver Trimmer Sølv billede

Produktinformation

Braun Series 6 62-S7650cc. Baberingssystem: Folie shaver, Produktfarve: Sølv, Kontroltype: Knapper. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batteritype: Indbygget batteri. Pakketype: Kasse. Antal pr. pakke: 1 stk, Kamtilbehør: Skæg. Oprindelsesland: Tyskland...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 647403
EAN: 8700216647403
Varenr.: 1003675619
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 6 62-S7650cc, Folie shaver, Sølv, Knapper, Batteri, Indbygget batteri, 1 t
1.250 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 6 62-S7650cc foliebarbermaskine med trimmer - sølv
-2%1.279 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Series 6 62-S7650cc foliebarbermaskine med trimmer - sølv billede

Produktinformation

Braun Series 6 62-S7650cc. Baberingssystem: Folie shaver, Produktfarve: Sølv, Kontroltype: Knapper. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batteritype: Indbygget batteri. Pakketype: Kasse. Antal pr. pakke: 1 stk, Kamtilbehør: Skæg. Oprindelsesland: TysklandFunktionerBaberingssystem: Folie shaverElektronisk tænd/sluk-kontakt: JaJustering af skægtæthed: JaKontroltype: KnapperPræcisionstrimmer: JaProduktfarve: SølvTrimmer: JaVåd og tør: JaVandfast: JaStrømstyringBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Batteritype: Indbygget batteriGenopladelig: JaHurtig opladning: JaHurtig opladningstid: 5 min.Opladningstid: 1 tStrømkilde: BatteriEmballeringsdataPakketype: KasseEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkBasestation: JaKamtilbehør: SkægRejseetui: JaRengøringsbørste: JaStrømledning inkluderet: JaAndre funktionerOprindelsesland: Tyskland...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner
0
EAN: 8700216647403
Varenr.: 2177972
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 6 62-S7650cc foliebarbermaskine med trimmer - sølv
-2%1.299 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 6 62-S7650cc Barbermaskine Sølv
1.359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv
1.924 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Barbermaskine Series 6 - 62-S7650cc
2.199 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk barbermaskine serie 6 – våd og tør, genopladelig
-13%2.429 kr
Før 2.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.227 kr1.227 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.250 kr1.250 krKøb
3Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
4Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
5Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
6Teknikproffset DK1.924 kr1.983 krKøb
7Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb
8Estore DK2.429 kr2.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.087 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.102 kr.

Den nuværende pris på 1.227 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Braun Series 6 elektrisk barbermaskine - SmartCare Center +2 tilbehør - 62-S7650CC - Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.227 kr68 kr (6%)
21. apr. 20261.159 kr60 kr (5%)
16. apr. 20261.099 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.090 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.091 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.090 kr6 kr (1%)
9. apr. 20261.096 kr9 kr (1%)
8. apr. 20261.105 kr12 kr (1%)
7. apr. 20261.093 kr9 kr (1%)
6. apr. 20261.102 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret