Gå til hovedindhold

Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå

BraunHjem og haveEAN: 8700216644907
Pris fra 933 krtil 1.699 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 766 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 933 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå
933 kr
Til butik
Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå billede

Produktinformation

Braun Series 6 62-B1200S. Baberingssystem: Folie shaver, Produktfarve: Blå, Kontroltype: Knapper. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batteritype: Indbygget batteri. Bredde: 64 mm, Dybde: 51 mm, Højde: 166 mm. Pakkebredde: 131 mm, Pakkedybde: 73 mm, Pakkehøjde: 241 mm. Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 644907
EAN: 8700216644907
Varenr.: 1003675616
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Series 6 barbermaskine 62-B1200s
1.029 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Series 6 elektrisk barbermaskine +1 tilbehør - blå
1.031 kr
Til butik
Braun Series 6 elektrisk barbermaskine +1 tilbehør - blå billede

Produktinformation

Oplev den ultimative barberingskomfort og effektivitet med, Braun Series 6 Electric Shaver, . Denne shaver er designet til den moderne mand, der værdsætter både præcision og lethed, og er dit foretrukne grooming-værktøj til en glat, problemfri barbering hver gang. Series 6 har et, 2D Contour Adapt Head, , der ubesværet glider over ansigtets konturer, minimerer trykket og maksimerer komforten. Uanset om du tager fat på en hurtig morgenbarbering eller en mere detaljeret plejesession, tilpasser denne barbermaskine sig til dine behov med sin alsidige, Turbo Mode, og, Gentle Mode, . Vælg Turbo for en kraftfuld, hurtig barbering eller Gentle for et mere følsomt touch. Denne højtydende barbermaskine drives af et robust, Li-Ion-batteri, , der giver op til 60 minutters ledningsfri driftstid. Har du glemt at oplade den? Ingen grund til bekymring! Hurtigopladningsfunktionen på 5 minutter sikrer, at du aldrig bliver overrasket, og giver nok strøm til en fuld barbering på bare få minutter. For dem, der sætter pris på bekvemmelighed og fleksibilitet, er Braun Series 6, 100 % vandtæt, . Det betyder, at du trygt kan bruge den i brusebadet eller skylle den under rindende vand for nem rengøring. Og med sin tyske konstruktion kan du stole på kvaliteten og holdbarheden af dette enestående plejeredskab. Æsken indeholder alt, hvad du behøver for at få en komplet plejeoplevelse: Braun Series 6 shaver, et elegant rejseetui til brug på farten, en oplader, en rengøringsbørste til at holde din shaver i topform og et, Precision Trimmer-tilbehør, til den sidste finish. Løft din barberingsrutine med Braun Series 6 Electric Shaver, hvor innovation møder komfort og stil. Perfekt til daglig brug eller som en betænksom gave til den kræsne gentleman i dit liv. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner
EAN: 8700216644907
Varenr.: D28936
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 6 62-B1200s foliebarbermaskine med trimmer - Blå
-14%1.079 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 6 62-B1200s foliebarbermaskine med trimmer - Blå
-13%1.099 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå
1.189 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun - Series 6 Elektrisk Barbermaskine +1 Tilbehørsdel - Blå
1.629,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Barbermaskine Series 6-62-B1200s
1.649 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk barbermaskine serie 6 – våd og tør brug
-13%1.699 kr
Før 1.959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK933 kr933 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.029 kr1.029 krKøb
3Teknikproffset DK1.031 kr1.080 krKøb
4Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
5Vivas DK1.099 kr1.168 krKøb
6Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb
7Gucca.dk1.629,95 kr1.629,95 krKøb
8Proshop DK1.649 kr1.649 krKøb
9Estore DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 933 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.148 kr.

Den nuværende pris på 933 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Braun Series 6 62-B1200S barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026933 kr90 kr (9%)
25. maj 20261.023 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.032 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.022 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.031 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.039 kr10 kr (1%)
20. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.058 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.047 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.055 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret