Gå til hovedindhold

Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion)

BraunElektriske barbermaskinerEAN: 4210201433026
Pris fra 862 krtil 1.145 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 283 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 712 kr 17. maj

Sammenlign priser på Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 862 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 6 61-B1500s Barbermaskine Sort Blå
862 kr
Til butik
Braun Series 6 61-B1500s Barbermaskine Sort Blå billede

Produktinformation

Braun Series 6 61-B1500s - Shaver - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 61-B1500s
EAN: 4210201433026
Varenr.: 1000843495
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion)
898 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 6 61-B1500s foliebarbermaskine med trimmer - blå
-10%939 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Series 6 61-B1500s foliebarbermaskine med trimmer - blå billede

Produktinformation

Fordele ved elektrisk barbermaskine til mændOpnå en glat og komfortabel barbering med Braun Series 6. Den fleksible konstruktion følger konturerne i ansigtet for et jævnt resultat, mens den præcise foliebarbering skånsomt fjerner stubbe. Den indbyggede præcisionstrimmer gør det let at definere kanter og vedligeholde skægget, så din daglige grooming bliver hurtigere og mere effektiv.Praktisk, ren og klar til rejseBarbermaskinen er vandtæt, kan vaskes og kan bruges til både våd og tør barbering. LED-displayet viser batteristatus, og rejselåsen gør den sikker i tasken. Lithium-ion batteriet er genopladeligt og understøtter hurtigopladning på 5 minutter - perfekt til en hurtig barbering, når du er på farten. Medfølgende skægkamme giver fleksibilitet til trimning.Barbersystem: FoliebarbermaskineKonturfølgning: JaVåd & tør: JaVandtæt og vaskbar: JaPræcisionstrimmer: JaIndbygget display: LEDBetjening: KnapperRejselås: JaBatteri: Indbygget Li‑ion, genopladeligtHurtigopladning: 5 minStrømkilde: BatteriIndikatorer: Lavt og fuldt batteriFarve: BlåMedfølger: Oplader, rensebørste, beskyttelseshætte, skægkammeAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner og Trimmere
Vægt: 0.48g
EAN: 4210201433026
Varenr.: 2120671
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 6 61-B1500s foliebarbermaskine med trimmer - blå
-9%959 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Braun Shaver Series 6 Electric Shaver 61-B1500s
1.145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK862 kr862 krKøb
2CS MEGASTORE DK898 kr937 krKøb
3Boligcenter DK939 kr939 krKøb
4Vivas DK959 kr1.038 krKøb
5Beautycos DK1.145 kr1.145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion)

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 712 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 1.145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 879 kr.

Den nuværende pris på 862 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Braun Series 6 61-B1500s, Folie shaver, Blå, Knapper, LED, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026862 kr2 kr (0%)
23. maj 2026864 kr116 kr (16%)
22. maj 2026748 kr35 kr (5%)
20. maj 2026713 kr7 kr (1%)
18. maj 2026720 kr8 kr (1%)
17. maj 2026712 kr6 kr (1%)
16. maj 2026718 kr7 kr (1%)
15. maj 2026725 kr7 kr (1%)
14. maj 2026732 kr166 kr (18%)
7. maj 2026898 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret