Gå til hovedindhold

Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH)

BraunHårplejeEAN: 4210201163343
Pris fra 355 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 331 kr 21. maj

Sammenlign priser på Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Barbermaskine Series 3 300s
355 kr
Til butik
Braun Barbermaskine Series 3 300s billede

Produktinformation

Shaver, trådløs, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: 300S
EAN: 4210201163343
Varenr.: 3472416
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH)
357 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 3 300s Folie shaver Trimmer Sort, Rød
439 kr
Til butik
Braun Series 3 300s Folie shaver Trimmer Sort, Rød billede

Produktinformation

Braun Series 3 300s Folie Shaver Trimmer - Sort/Rød Opdag den ultimative barberingsoplevelse med Braun Series 3 300s Folie Shaver Trimmer. Denne elegante, sort/røde elektriske barbermaskine leverer en tæt og behagelig barbering takket være dens avancerede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 4210201163343
Varenr.: 105926
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Braun Series 3 300s folie - sort/rød
529 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Braun Series 3 300s folie - sort/rød
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK355 kr394 krKøb
2CS MEGASTORE DK357 kr396 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Boligcenter DK529 kr529 krKøb
5Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH)

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 331 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Braun Series 3 300s, Folie shaver, 2 SensoFoil, Sort, Rød, LED, Batteri, Nikkel-Metalhydrid (NiMH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026355 kr3 kr (1%)
1. jun. 2026358 kr2 kr (1%)
30. maj 2026356 kr3 kr (1%)
28. maj 2026359 kr24 kr (7%)
27. maj 2026335 kr29 kr (8%)
26. maj 2026364 kr6 kr (2%)
25. maj 2026358 kr2 kr (1%)
23. maj 2026356 kr4 kr (1%)
22. maj 2026360 kr29 kr (9%)
21. maj 2026331 kr26 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret