Gå til hovedindhold

Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri

BraunHårplejeEAN: 8700216735742
Pris fra 452 krtil 699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 452 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 3 300BT Barbermaskine Sort
452 kr
Til butik
Braun Series 3 300BT Barbermaskine Sort billede

Produktinformation

Braun Series 3 300BT - Shaver - trådløs - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 735742
EAN: 8700216735742
Varenr.: 1003748375
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri
459 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 3 300BT Barbermaskine Sort
519 kr
Til butik
Braun Series 3 300BT Barbermaskine Sort billede

Produktinformation

Braun Series 3 300 BT Oplev præcision og komfort med Braun Series 3 300 BT, en elektrisk barbermaskine designet til at give en tæt og behagelig barbering. Udstyret med 3 uafhængige skærehoveder, tilpasser den sig din ansigtskontur for at sikre en grundig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 8700216735742
Varenr.: 126528
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 3 300BT barbermaskine og trimmer - sort
679 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 3 300BT barbermaskine og trimmer - sort
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK452 kr452 krKøb
2CS MEGASTORE DK459 kr498 krKøb
3Ultrashop519 kr519 krKøb
4Boligcenter DK679 kr679 krKøb
5Vivas DK699 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri i 151 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 456 kr.

Den nuværende pris på 452 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Braun Series 3 300BT, Rotations shaver, Sort, Knapper, 1 mm, Batteri, Indbygget batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026452 kr1 kr (0%)
3. jun. 2026451 kr4 kr (1%)
2. jun. 2026455 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026456 kr1 kr (0%)
30. maj 2026455 kr11 kr (2%)
29. maj 2026444 kr1 kr (0%)
28. maj 2026443 kr5 kr (1%)
27. maj 2026448 kr4 kr (1%)
26. maj 2026452 kr39 kr (8%)
25. maj 2026491 kr47 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret