Gå til hovedindhold

Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid

BraunBrødristereEAN: 8021098001986
Pris fra 228 krtil 259 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227 kr 14. maj

Sammenlign priser på Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun HT 1510 900W Rustfrit stål
228 kr
Til butik
Braun HT 1510 900W Rustfrit stål billede

Produktinformation

Braun HT 1510. Antal skiver: 2 skive(r), Produktfarve: Rustfrit stål, Hvid, Husmateriale: Plast, Rustfrit stål. Strøm: 900 W

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 0X23010039
EAN: 8021098001986
Varenr.: 1001867975
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun HT 1510 WH brødrister med 2 slidser hvid
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Brødrister PurShine HT 1510 WH
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK228 kr228 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid

PriceData har fulgt prisen på Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Braun PurShine HT 1510 WH Brødrister Rustfrit stål/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026228 kr1 kr (0%)
14. maj 2026227 kr1 kr (0%)
8. maj 2026228 kr1 kr (0%)
5. maj 2026229 kr1 kr (0%)
2. maj 2026230 kr19 kr (8%)
1. maj 2026249 kr19 kr (8%)
17. apr. 2026230 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026228 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026229 kr32 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret