Gå til hovedindhold

Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld

Oral-BTandbørsterEAN: 4210201305569
Pris fra 417 krtil 599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 380 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 Roseguld
417 kr
Til butik
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 Roseguld billede

Produktinformation

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - Tandbørste - rosaguld

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 4210201305569
EAN: 4210201305569
Varenr.: 1004163998
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Pulsonic Slim Luxe 4100
422 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 Roseguld
519 kr
Til butik
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 Roseguld billede

Produktinformation

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 Roseguld Oplev en ny standard inden for tandpleje med Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 i det elegante roseguld design. Denne elektriske tandbørste kombinerer effektivitet med stil og giver en dybdegående rengøring takket være...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 4210201305569
Varenr.: 131175
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld
-8%579 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld
-8%599 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK417 kr417 krKøb
2Proshop DK422 kr461 krKøb
3Ultrashop519 kr519 krKøb
4Boligcenter DK579 kr579 krKøb
5Vivas DK599 kr678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld

PriceData har fulgt prisen på Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld i 172 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 458 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 418 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4100 - sonisk tandbørste, roseguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026417 kr3 kr (1%)
28. maj 2026420 kr1 kr (0%)
27. maj 2026421 kr19 kr (5%)
20. maj 2026402 kr3 kr (1%)
19. maj 2026405 kr1 kr (0%)
18. maj 2026406 kr4 kr (1%)
16. maj 2026402 kr11 kr (3%)
15. maj 2026413 kr3 kr (1%)
14. maj 2026410 kr4 kr (1%)
12. maj 2026414 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret