Gå til hovedindhold

Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål

BraunKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8021098775184
Pris fra 1.299 krtil 2.058 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 759 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.280 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål
1.299 kr
Til butik
Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Stavblendere
Farve: 1
Artikel nr.: 0X22111380
EAN: 8021098775184
Varenr.: 7821135
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Stavblender Multiquick 9 MQ 9195XLI - 1200 W
1.299 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Multiquick 9 MQ 9195XLI Stavblender 1.2kW Premium sort/børstet rustfrit stål
1.389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun MQ9195XL MultiQuick 9
1.552 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Braun Multiquick 9 MQ 9195XLI - premium sort/børstet rustfrit stål
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Braun Multiquick 9 MQ 9195XLI - premium sort/børstet rustfrit stål
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Multiquick 9 MQ 9195XLI Stavblender 1.2kW Premium sort/børstet rustfrit stål
1.719 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI 2 L Nedsænkning blender 1200 W Sort, Rustfrit stål
2.058 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.299 kr1.299 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3CompuMail DK1.389 kr1.389 krKøb
4Teknikproffset DK1.552 kr1.611 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
7Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
8Superprice.dk2.058 kr2.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 1.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.397 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI, Nedsænkning blender, 2 L, Knusning af is, 1,2 m, 1200 W, Sort, Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.299 kr44 kr (3%)
4. maj 20261.343 kr18 kr (1%)
2. maj 20261.361 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.363 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.364 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.365 kr85 kr (7%)
28. apr. 20261.280 kr95 kr (7%)
27. apr. 20261.375 kr9 kr (1%)
26. apr. 20261.384 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.393 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret