Gå til hovedindhold

Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål

BraunTelefonledningerEAN: 8021098775146
Pris fra 837 krtil 1.449 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 612 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 793 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 837 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Stavblender Multiquick 9 MQ 9138XI - 1200 W
837 kr
Til butik
Braun Stavblender Multiquick 9 MQ 9138XI - 1200 W billede

Produktinformation

Stavblender, 1.2 kW, premium sort/børstet rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Blender
Artikel nr.: 0X22111379
EAN: 8021098775146
Varenr.: 3161700
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Multiquick 9 MQ 9138XI Stavblender 1.2kW Premium sort/børstet rustfrit stål
854 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål
924 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun MQ9138XI Multiquick 9 -sauvasekoitin
976 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - premium sort/børstet rustfrit stål
-15%989 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - premium sort/børstet rustfrit stål
-15%1.009 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Multiquick 9 MQ 9138XI Stavblender 1.2kW Premium sort/børstet rustfrit stål
1.029 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun Multiquick 9 MQ9138XI Stavblender - Kraftfuld 1200W Blender med Tilbehør
1.338 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stavblendersæt MQ9138XI MultiQuick 9 Premium 1200W
-13%1.449 kr
Før 1.669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK837 kr876 krKøb
2CompuMail DK854 kr854 krKøb
3CS MEGASTORE DK924 kr963 krKøb
4Teknikproffset DK976 kr1.035 krKøb
5Boligcenter DK989 kr989 krKøb
6Vivas DK1.009 kr1.078 krKøb
7Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
8Superprice.dk1.338 kr1.338 krKøb
9Estore DK1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål i 184 dage. Laveste pris i perioden er 743 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 1.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 847 kr.

Den nuværende pris på 837 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Braun Multiquick 9 MQ 9138XI - Stavblender - 1.2 kW - premium sort/børstet rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026837 kr34 kr (4%)
23. maj 2026803 kr63 kr (7%)
19. maj 2026866 kr1 kr (0%)
15. maj 2026865 kr3 kr (0%)
14. maj 2026862 kr60 kr (7%)
28. apr. 2026802 kr9 kr (1%)
11. apr. 2026793 kr9 kr (1%)
28. mar. 2026802 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026803 kr60 kr (7%)
20. mar. 2026863 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret