Gå til hovedindhold

Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål

BraunTelefonledningerEAN: 8021098774651
Pris fra 867 krtil 1.489 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 622 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 843 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 867 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Multiquick 7 MQ 7087X Stavblender High-end black/brushed stainless steel
867 kr
Til butik
Braun Multiquick 7 MQ 7087X Stavblender High-end black/brushed stainless steel billede

Produktinformation

Braun Multiquick 7 MQ 7087X - Stavblender - 1 kW - høj ende-sort/børstet rustfrit stål'

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: MQ7087X
EAN: 8021098774651
Varenr.: 995833234
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål
959 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Stavblender Multiquick 7 MQ 7087X - 1000 W
965 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Multiquick 7 MQ 7087X Stavblender High-end black/brushed stainless steel
1.119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Stavmixer MultiQuick 7 MQ7087X
-13%1.125 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Braun MQ 7087X 1,2 l - 1.000 W, sort/rustfrit stål
1.209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Braun MQ 7087X 1,2 l - 1.000 W, sort/rustfrit stål
1.229 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stavblender MultiQuick 7 MQ7087X Sæt
-13%1.489 kr
Før 1.709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK867 kr867 krKøb
2CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
3Proshop DK965 kr1.004 krKøb
4Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
5Teknikproffset DK1.125 kr1.184 krKøb
6Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
7Vivas DK1.229 kr1.308 krKøb
8Estore DK1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 837 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 930 kr.

Den nuværende pris på 867 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Braun MQ 7087X, Nedsænkning blender, 1,5 L, Impulsfunktion, 1,2 m, 1000 W, Sort, Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026867 kr20 kr (2%)
21. maj 2026887 kr6 kr (1%)
19. maj 2026893 kr66 kr (7%)
14. maj 2026959 kr6 kr (1%)
6. maj 2026965 kr111 kr (13%)
28. apr. 2026854 kr11 kr (1%)
6. apr. 2026843 kr11 kr (1%)
29. mar. 2026854 kr39 kr (4%)
17. mar. 2026893 kr66 kr (7%)
15. mar. 2026959 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret