Gå til hovedindhold

Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system

BraunHårfjerningEAN: 7500435215213
Pris fra 3.307 krtil 3.749 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.071 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3307 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Skin i-expert Smart IPL Epilator PL7253
3.307 kr
Til butik
Braun Skin i-expert Smart IPL Epilator PL7253 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: A
Farve: 4
Artikel nr.: 7500435215213
EAN: 7500435215213
Varenr.: 20813722
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Silk-expert Pro PL7253 Hårfjernelses-system Guld Hvid
3.308 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system
3.308 kr
Til butik
Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system billede

Produktinformation

- Professionel IPL-hårfjerning derhjemme - Skånsom og smertefri behandling - Intelligent hudsensor for optimal sikkerhed - Velegnet til krop, ansigt og bikinilinje - Synlige resultater på få uger - Inkluderer Venus Extra Smooth barberhøvl - Flere præcisionstilbehør - App-kompatibel for personlig vejledning Oplev friheden ved silkeblød hud med Braun Silk-expert Pro PL7253 - den avancerede IPL-enhed, der giver dig professionel hårfjerning i dit eget hjem. Få salonresultater uden besvær, når du vil, og hvor du vil. Med IPL-teknologien rammer lyset hårrødderne og hæmmer genvækst over tid. Den intelligente hudsensor tilpasser automatisk lysstyrken efter din hudtone, så du får en tryg og effektiv behandling på både ben, arme, ansigt og bikinilinje. Den skånsomme tilstand gør behandlingen behagelig - også på følsomme områder. Med de medfølgende præcisionstilbehør og Venus Extra Smooth barberhøvl kan du skræddersy hver behandling til dine behov. Ved at koble den til Braun-appen får du personlig vejledning, tips og overblik over dine fremskridt - så du kan nyde glat hud og selvtillid hver dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: EpilatorIPL
Artikel nr.: 7500435215213
EAN: 7500435215213
Varenr.: 3411020
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253 (pink)
3.461 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Smart IPL Skin iexpert PL7253 IPL-apparat
3.614 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IPL hårfjerning Braun Silk-expert Pro PL7253
-16%3.699 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IPL hårfjerning Braun Silk-expert Pro PL7253
-16%3.719 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Silk-expert Pro PL7253 Hårfjernelses-system Guld Hvid
3.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.307 kr3.307 krKøb
2CompuMail DK3.308 kr3.308 krKøb
3Proshop DK3.308 kr3.308 krKøb
4Komplett DK3.461 kr3.461 krKøb
5Teknikproffset DK3.614 kr3.673 krKøb
6Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
7Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb
8Ultrashop3.749 kr3.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system

PriceData har fulgt prisen på Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system i 115 dage. Laveste pris i perioden er 3.071 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 3.677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.325 kr.

Den nuværende pris på 3.307 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Braun Lysepilator (IPL) Silk-expert Pro PL7253 - hair removal system de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.307 kr69 kr (2%)
29. maj 20263.238 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.249 kr71 kr (2%)
27. maj 20263.320 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.332 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.344 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.355 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.367 kr1 kr (0%)
21. maj 20263.368 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.356 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret