Gå til hovedindhold

Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold

BraunEAN: 8700216937818
Pris fra 2.489 krtil 5.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.410 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2489 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Lysepilator (IPL) PL5221
-42%2.489 kr
Før 4.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Lysepilator (IPL) PL5221 billede

Produktinformation

Oplev IPL-apparatet til hårfjerning derhjemme: 2 år* uden hår, hårfjerning og permanent reduktion af hårvækst, privat og nemt i dit hjem. Salonresultater uden salonpriser: Laser giver et langtidsholdbart resultat, men er ikke fuldstændig permanent. Med Brauns lPL-apparat til hjemmebrug skal du kun købe én gang og kan friske op når som helst, det er nødvendigt. - Brug på hele kroppen: klinisk dokumenteret effektivitet. Med 3 indstillinger og specialdesignede hoveder, der giver de bedste resultater på alle kropsdele. - Med Smart Flex-hoved, der giver 100 % dækning, selv på vanskelige områder - Vores hurtigste IPL: Synlige resultater fra 2. brug* og behandling af hele kroppen på 10 min.**. Kræver kun 2 behandlinger om måneden i 3 måneder*** - Skånsom mod huden: Vores bedste hudtonesensor aflæser din hudtone og justerer automatisk hvert blitz for at levere en sikker behandling, selv i svært synlige områder som f.eks. intimområdet - Dermatologisk og gynækologisk testet. Sikker for øjnene, intet behov for brug af briller Oplev IPL-laserapparatet til hjemmebrug, og få effektiv og skånsom hårfjerning. Glem alt om hyppig hårfjerning og alle de irriterende ting, der følger med det. Klinisk dokumenteret effekt i 2 år* med glat hud og synlige resultater efter 2 behandlinger*. Det er dermatologisk og gynækologisk testet, er sikkert for øjnene og kræver ikke brug af beskyttelsesbriller. Spring skønhedssalonen over, spar tusindvis af kroner, og få glat hud derhjemme med en enkelt investering. Æsken indeholder: Braun IPL-hårfjerner Med Smart Flex-hoved, 1 hoved, opbevaringstaske, Gillette Venus-skraber (modellen kan variere) Udvidet garanti. Tilmeld dig for 5 års udvidet garanti, se vilkår på se.braun.com/en/warranty-extension-dk Prøv produktet i op til 120 dage. Fuld tilfredshed eller pengene tilbage, se betingelser og vilkår på braun-moneyback.com/dk *Når behandlingsplanen følges. Individuelle resultater kan variere **Ben (over- og underben), armhuler, bikinilinje, overlæbe ***Hvis der er behov for yderligere opfriskninger, henvises der til behandlingsvejledningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: EpilatorIPL
Artikel nr.: 8700216937818
EAN: 8700216937818
Varenr.: 3433626
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Depilator IPL PL5221 BRAUN
3.187 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IPL Silk-expert Pro 5, hårfjerning i hjemmet, 2 hoveder, PL5221
3.502 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold
4.069,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun IPL Silk·expert Pro 5, Hårborttagning Hemma, 2 huvuden, PL5221
-18%4.115 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
IPL-hårfjerningsenhed til hjemmebrug, 2 hoveder
-13%5.899 kr
Før 6.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.489 kr2.489 krKøb
2CompuMail DK3.187 kr3.187 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.502 kr3.502 krKøb
4Gucca.dk4.069,95 kr4.069,95 krKøb
5Teknikproffset DK4.115 kr4.174 krKøb
6Estore DK5.899 kr5.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold

PriceData har fulgt prisen på Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold i 123 dage. Laveste pris i perioden er 2.489 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 4.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.867 kr.

Den nuværende pris på 2.489 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Braun - Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme - 2 Hoveder - Pl5221 - White/gold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.489 kr695 kr (22%)
21. maj 20263.184 kr196 kr (6%)
15. maj 20263.380 kr160 kr (5%)
12. maj 20263.540 kr142 kr (4%)
6. maj 20263.398 kr651,95 kr (16%)
21. apr. 20264.049,95 kr65,05 kr (2%)
20. apr. 20264.115 kr65,05 kr (2%)
14. apr. 20264.049,95 kr65,05 kr (2%)
13. apr. 20264.115 kr65,05 kr (2%)
27. mar. 20264.049,95 kr239,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret