Gå til hovedindhold

Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa

BraunEAN: 8700216962988
Pris fra 209 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Epilator SE3-000
-30%209 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Epilator SE3-000 billede

Produktinformation

- Glathed, der holder: Nyd op til 1 måneds glat hud når som helst, hjemmefra - Let: Fjerner selv korte hår ved roden. Massagerullen hjælper med at reducere smertefornemmelsen - Smart Light: Afslører de fineste hår, så du ikke overser noget - Uafbrudt effektivitet: Nyd komforten ved ledningsbaseret brug hjemme hos dig selv - Designet til at holde i mange år: Vores epilatorer er fremstillet i Tyskland Braun Silk·épil 3-epilator - din nemme løsning til at få glat hud i op til 1 måned. Hvorfor bekymre sig om voksning, når du kan få bekvemmeligheden ved epilering? Sig farvel til klæbende voksstrimler. Oplev bekvemmeligheden ved en ledningsbaseret epilator, der altid giver dig salonlignende glat hud - hjemme hos dig selv. Du behøver ikke at bekymre dig om batterilevetid eller afbrydelser. Opgrader fra voksning til epilering med Braun Silk·épil 3. Nyd nemheden og effektiviteten i denne epilator, og slip for besværet og rodet med voksning. Oplev glæden ved langvarig glathed med Brauns pålidelige teknologi. Æsken indeholder: Braun-epilator, rensebørste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: EpilatorIPL
Artikel nr.: 8700216962988
EAN: 8700216962988
Varenr.: 3433628
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epilator Silk-épil 3, Epilator med ledning, Langvarig glat hud, 3-000, Pink
279 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Silk-epil 3-000 20 pincetter Lyserød
280 kr
Til butik
Braun Silk-epil 3-000 20 pincetter Lyserød billede

Produktinformation

Braun Silk-epil 3-000. Produktfarve: Lyserød, Antal pincetter: 20 pincetter, Pincetteknologi: MicroGrip. Strømkilde: Vekselstrøm. Oprindelsesland: Tyskland. Pakketype: Kasse, Pakkebredde: 124 mm, Pakkedybde: 160 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 962988
EAN: 8700216962988
Varenr.: 1004164266
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa
-28%359 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Silk-epil 3-000 20 pincetter Lyserød
389 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Epilator med ledning for langvarig glat hud
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK209 kr248 krKøb
2CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
3CompuMail DK280 kr280 krKøb
4Teknikproffset DK359 kr408 krKøb
5Ultrashop389 kr389 krKøb
6Estore DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa

PriceData har fulgt prisen på Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa i 124 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Braun Epilator Silk·épil 3, Epilator med sladd, Långvarigt Slät Hud, 3-000, Rosa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026209 kr82 kr (28%)
22. maj 2026291 kr4 kr (1%)
21. maj 2026295 kr1 kr (0%)
20. maj 2026296 kr20 kr (7%)
6. maj 2026276 kr17 kr (6%)
5. maj 2026293 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026296 kr20 kr (7%)
15. apr. 2026276 kr23 kr (8%)
24. mar. 2026299 kr80 kr (37%)
16. mar. 2026219 kr80 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret