Gå til hovedindhold

Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W

BraunElkedlerEAN: 4210201657576
Pris fra 247 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Multiquick 3 Kedel 1.6liter Sort
247 kr
Til butik
Braun Multiquick 3 Kedel 1.6liter Sort billede

Produktinformation

Braun Multiquick 3 WK 300 - Kedel - 1.6 liter - 2200 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 657576
EAN: 4210201657576
Varenr.: 987701023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W
247 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Multiquick 3 Kedel 1.6liter Sort
299 kr
Til butik
Braun Multiquick 3 Kedel 1.6liter Sort billede

Produktinformation

Braun Multiquick 3 Kedel 16 liter - Sort Oplev den innovative Braun Multiquick 3 Kedel med en kapacitet på 16 liter, der er designet til at opfylde alle dine behov i køkkenet. Denne stilfulde kedel i sort er ikke blot funktionel, men også elegant i sit de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Køkkenmaskiner
EAN: 4210201657576
Varenr.: 125583
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Braun WK 300 - 1,6 l, 2.200 W, sort
409 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Braun WK 300 - 1,6 l, 2.200 W, sort
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK247 kr247 krKøb
2Proshop DK247 kr286 krKøb
3Ultrashop299 kr299 krKøb
4Boligcenter DK409 kr409 krKøb
5Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W

PriceData har fulgt prisen på Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 467 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Braun Elkedel Multiquick 3 WK300 - Sort - 2200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026247 kr4 kr (2%)
28. maj 2026251 kr11 kr (5%)
27. maj 2026240 kr4 kr (2%)
26. maj 2026236 kr4 kr (2%)
25. maj 2026240 kr1 kr (0%)
24. maj 2026239 kr1 kr (0%)
22. maj 2026238 kr1 kr (0%)
20. maj 2026237 kr1 kr (0%)
18. maj 2026236 kr4 kr (2%)
16. maj 2026240 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret