Gå til hovedindhold

JO Safety Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387035640
Pris fra 115 krtil 121,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte
115 kr
Til butik
Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte billede

Produktinformation

Nødtelefon - Brandskilt - ISO7010 Brandskiltet Nødtelefon er designet til tydeligt at markere placeringen af nødtelefoner i tilfælde af nødsituationer. Det overholder ISO 7010-standarden, hvilket sikrer, at symbolet er genkendeligt og følger international...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387035640
Varenr.: 49255598326097
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Nødtelefon - Efterlysende vinyl klistermærke - 150 x 150 mm
121,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten115 kr115 krKøb
2JO Safety DK121,25 kr121,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 121,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026115 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026121,25 kr6,25 kr (5%)
21. maj 2026115 kr6,25 kr (5%)
20. maj 2026121,25 kr6,25 kr (5%)
9. mar. 2026115 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret