Gå til hovedindhold

JO Safety Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387035848
Pris fra 128,75 krtil 136,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte
128,75 kr
Til butik
Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte billede

Produktinformation

Nødtelefon - Brandskilt - ISO7010 Brandskiltet Nødtelefon er designet til tydeligt at markere placeringen af nødtelefoner i tilfælde af nødsituationer. Det overholder ISO 7010-standarden, hvilket sikrer, at symbolet er genkendeligt og følger international...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387035848
Varenr.: 49255598195025
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Nødtelefon - Efterlysende plast - 150 x 150 mm
136,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten128,75 kr128,75 krKøb
2JO Safety DK136,25 kr136,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte i 164 dage. Laveste pris i perioden er 128,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 136,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 128,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brandtelefon og nødtelefon - Brandskilt ISO7010 - 150 x 150 mm / Efterlysende plast | Skilte | SG Skilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026128,75 kr7,5 kr (6%)
24. maj 2026136,25 kr7,5 kr (6%)
21. maj 2026128,75 kr7,5 kr (6%)
20. maj 2026136,25 kr7,5 kr (6%)
23. dec. 2025128,75 kr
22. dec. 2025128,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret