Gå til hovedindhold

Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort)

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755114540
Pris fra 529 krtil 1.311,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 782,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 513 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pedalspand Brabantia 30 ltr. mat sort
529 kr
Til butik
Pedalspand Brabantia 30 ltr. mat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldssortering
Farve: 4
Artikel nr.: 114540
EAN: 8710755114540
Varenr.: 3279765
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia NewIcon Pedalspand 30 liter - Mat sort
-4%671 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brabantia NewIcon Pedalspand 30 liter - Mat sort billede

Produktinformation

Brabantia NewIcon pedalspanden på 30 liter forener tidløst design med praktisk funktionalitet. Den matte sorte finish giver et elegant udtryk, mens den robuste konstruktion og smarte detaljer sikrer en problemfri og hygiejnisk affaldshåndtering perfekt t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsspande
EAN: 8710755114540
Varenr.: 210
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort)
699 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia Pedalspand sort 30L
713,7 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Pedalspand | Newlcon | 30 Liter | Mat Sort
1.311,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK529 kr568 krKøb
2Tørrestativet.dk671 kr671 krKøb
3KitchenTime DK699 kr699 krKøb
4RedOffice Konpap713,7 kr713,7 krKøb
5Hertels Boresko1.311,25 kr1.311,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort)

PriceData har fulgt prisen på Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 671 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 574 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Brabantia New Icon pedalspand 30 liter mat black (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026529 kr30 kr (5%)
30. maj 2026559 kr32 kr (6%)
29. maj 2026527 kr32 kr (6%)
27. maj 2026559 kr16 kr (3%)
21. maj 2026543 kr12 kr (2%)
16. maj 2026531 kr13 kr (2%)
14. maj 2026544 kr1 kr (0%)
9. maj 2026545 kr114 kr (17%)
2. maj 2026659 kr12 kr (2%)
30. apr. 2026671 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret