Gå til hovedindhold

Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755316203
Pris fra 1.198 krtil 1.890 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 692 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.185 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1198 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort
1.198 kr
Til butik
Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldssortering
Farve: 4
Artikel nr.: 316203
EAN: 8710755316203
Varenr.: 8894642
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia BO Touch Bin 11+23 L, Sort
-19%1.249 kr
Før 1.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brabantia BO Touch Bin 11+23 L, Sort billede

Produktinformation

Forbedr din affaldssortering med denne elegante og funktionelle BO Touch Bin i mat sort. Den er udstyret med to indvendige spande (11 L og 23 L), der gør det enkelt at adskille affald i husstanden perfekt til både genbrug og almindeligt affald. Låget har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsspande
EAN: 8710755316203
Varenr.: 572
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brabantia Bo Touch Bin - rubbish bin - 34 L - matte black
1.277 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Bo touch bin 11+23 liter Mat sort
1.549 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia BO Vippelågsspand
1.676,7 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Affaldsspand med låg | Bo Touch Bin | 11 + 23 Liter | Sort
1.890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb
2Tørrestativet.dk1.249 kr1.249 krKøb
3Proshop DK1.277 kr1.277 krKøb
4KitchenTime DK1.549 kr1.549 krKøb
5RedOffice Konpap1.676,7 kr1.676,7 krKøb
6Hertels Boresko1.890 kr1.890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.185 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.222 kr.

Den nuværende pris på 1.198 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Brabantia Bo Touch Bin - Skraldespand - fliplåg - 34 L - affaldsseparation - mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.198 kr51 kr (4%)
19. maj 20261.249 kr51 kr (4%)
18. maj 20261.198 kr65,75 kr (5%)
17. maj 20261.263,75 kr65,75 kr (5%)
14. maj 20261.198 kr51 kr (4%)
13. maj 20261.249 kr51 kr (4%)
12. maj 20261.198 kr51 kr (4%)
11. maj 20261.249 kr51 kr (4%)
5. maj 20261.198 kr51 kr (4%)
28. apr. 20261.249 kr51 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret