Gå til hovedindhold

Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå

BrabantiaKøkkenudstyrEAN: 8710755109966
Pris fra 229 krtil 759 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia Sort & Go affaldsspand 16 liter Grå
229 kr
Til butik
Brabantia Sort & Go affaldsspand 16 liter Grå billede

Produktinformation

Denne 16 liters Brabantia Sort & Go spand i grå er en smart og fleksibel løsning til affaldssortering i hjemmet. Brug den til fx flasker, dåser eller emballage den kan stå frit på bordet, i et skab eller monteres på væggen med det medfølgende beslag. Med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Brabantia Sort & Go
EAN: 8710755109966
Varenr.: 1095
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Affaldsspand Brabantia Sort&Go,16 L
355,44 kr
Til butik
Affaldsspand Brabantia Sort&Go,16 L billede

Produktinformation

16 l affaldsspand med låg og hank. Denne kompakte og pladsbesparende affaldsspand er ideel til affaldssortering i hjemmet. Kan bruges til flasker, dåser, emballage mf. • Nem at transportere grundet det store håndtag• Hanken og det smarte greb i

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldshåndtering
EAN: 8710755109966
Varenr.: RSL3026517
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Affaldsspand med låg | 16 Liter | Grå | Affaldssystem
442,19 kr
Til butik
Brabantia Affaldsspand med låg | 16 Liter | Grå | Affaldssystem billede

Produktinformation

Produktinfo: Kapacitet: 16 liter Højde: 40,1 cm Bredde: 22 cm Dybde: 27 cm 3 hurtige: Monteringsbeslag medfølger Perfekt størrelse til den store familie Med robust hank og smart greb i bunden incl. vægbeslag Beskrivelse: Stilrigtig Brabantia 16 liters ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldssystemer
Farve: Grå
EAN: 8710755109966
Varenr.: 109966
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tørrestativet.dk229 kr229 krKøb
2RedOffice Konpap355,44 kr355,44 krKøb
3Hertels Boresko442,19 kr442,19 krKøb
4CS MEGASTORE DK759 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå i 144 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 333,66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Brabantia Sort & Go - Skraldespand - fliplåg - 16 L - håndtag - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026229 kr27,25 kr (11%)
23. maj 2026256,25 kr27,25 kr (12%)
18. maj 2026229 kr27,25 kr (11%)
17. maj 2026256,25 kr27,25 kr (12%)
21. apr. 2026229 kr104,66 kr (31%)
20. apr. 2026333,66 kr104,66 kr (46%)
5. apr. 2026229 kr104,66 kr (31%)
4. apr. 2026333,66 kr104,66 kr (46%)
8. mar. 2026229 kr104,66 kr (31%)
7. mar. 2026333,66 kr104,66 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret