Gå til hovedindhold

Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde

By RydénsBelysningEAN: 7391741005625
Pris fra 582 krtil 794 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 582 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Boyle væglampe
582 kr
Til butik
By Rydéns Boyle væglampe billede

Produktinformation

Boyle væglampen - En belysningsperle til dit hjem Elegant drømmeverden, det er de tanker man får, når man ser Boyle serien fra svenske by Rydéns. Med sin legende karakter og brug af naturlige farver og materialer er det svært at modstå charmen ved Boyle v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Lampetyper
Farve: Røgfarvet/Sort
EAN: 7391741005625
Varenr.: 6243115109
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde
-35%584 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Boyle Væglampe Smoke Grey præsenterer sig i et køligt look, både med sit mørke, klare farveskema, enkle design og med sin æstetiske forening af glas og metal. Lampens skærm består af en voluminøs glaskugle, der tilføjer et drømmende lys til rummet. Glasset er gennemsigtigt, så man har udsyn til pæren indeni, der derfor kan skinne ud til alle sider i et direkte skær. For at undgå at blænde, er glasset røgfarvet, hvilket giver en mere blid og diffus belysning. Den mørke røgtone harmonerer godt med det matte sorte stel og skaber tilsammen et moderne udtryk, der især er velkomment i tidssvarende indretninger med forkærlighed for minimalisme og simplicitet. Lampen er en del af en hel serie fra den svenske lysproducent By Rydéns. Serien består af en gulv-, væg-, bord- og pendellampe samt en lysekrone, så man har en lystype til alle rum og alle formål.

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Væglamper
Materiale: Glas
Artikel nr.: 4300560-4505
EAN: 7391741005625
Varenr.: 1563237
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Boyle væglampe Røggrå
-32%659 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Boyle væglampe
659 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
By Rydéns Vägglampa Boyle rökgrå 4300560-4505 By Rydéns
-6%794 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk582 kr582 krKøb
2Lampemesteren DK584 kr584 krKøb
3KitchenTime DK659 kr659 krKøb
4Greenline659 kr659 krKøb
5Teknikproffset DK794 kr853 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde i 176 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 615 kr.

Den nuværende pris på 582 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Boyle Væglampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026582 kr2 kr (0%)
23. maj 2026584 kr2 kr (0%)
1. mar. 2026582 kr44 kr (7%)
18. feb. 2026626 kr139 kr (18%)
17. feb. 2026765 kr139 kr (22%)
15. feb. 2026626 kr44 kr (8%)
12. feb. 2026582 kr44 kr (7%)
5. feb. 2026626 kr44 kr (8%)
18. dec. 2025582 kr44 kr (7%)
17. dec. 2025626 kr44 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret