Gå til hovedindhold

Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten

By RydénsLamperEAN: 7391741025500
Pris fra 1.167 krtil 1.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 906 kr 28. maj

Sammenlign priser på Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Boyle bordlampe 60 cm Røggrå
-20%1.167 kr
Før 1.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Rydéns Boyle bordlampe 60 cm Røggrå billede

Produktinformation

By Rydéns Boyle bordlampe 60 cm Røggrå

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Bordlamper
EAN: 7391741025500
Varenr.: 627894-01
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydens Boyle bordlampe
1.260 kr
Til butik
By Rydens Boyle bordlampe billede

Produktinformation

Boyle bordlampen - En belysningsperle til dit hjem Elegant drømmeverden, det er de tanker man får, når man ser Boyle serien fra svenske by Rydéns. Med sin legende karakter og brug af naturlige farver og materialer er det svært at modstå charmen ved Boyle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Lampetyper
Farve: Røgfarvet/Sort
EAN: 7391741025500
Varenr.: 6244115124
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten
-7%1.295 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten billede

Produktinformation

Boyle Bordlampe Smoke Grey præsenterer sig i et køligt look, både med sit mørke, klare farveskema, enkle design og med sin æstetiske forening af glas og metal. Lampens skærm består af en voluminøs glaskugle, der tilføjer et drømmende lys til rummet. Glasset er gennemsigtigt, så man har udsyn til pæren indeni, der derfor kan skinne ud til alle sider i et direkte skær. For at undgå at blænde, er glasset røgfarvet, hvilket giver en mere blid og diffus belysning. Den mørke røgtone harmonerer godt med det matte sorte stel og skaber tilsammen et moderne udtryk, der især er velkomment i tidssvarende indretninger med forkærlighed for minimalisme og simplicitet. Lampen er en del af en hel serie fra den svenske lysproducent By Rydéns. Serien består af en gulv-, væg-, bord- og pendellampe samt en lysekrone, så man har en lystype til alle rum og alle formål.

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Bordlamper
Materiale: Sten
Artikel nr.: 4002550-4505
EAN: 7391741025500
Varenr.: 1563236
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Boyle Bordlampe Grå
1.450 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydens Boyle bordlampe
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.167 kr1.167 krKøb
2LampeGuru.dk1.260 kr1.260 krKøb
3Lampemesteren DK1.295 kr1.295 krKøb
4Hulténs DK1.450 kr1.525 krKøb
5Greenline1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten

PriceData har fulgt prisen på Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten i 182 dage. Laveste pris i perioden er 901 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.044 kr.

Den nuværende pris på 1.167 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Boyle Bordlampe Smoke Grey By Rydéns - Stue - Moderne - Sten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.167 kr261 kr (29%)
28. maj 2026906 kr313 kr (26%)
27. maj 20261.219 kr52 kr (4%)
25. maj 20261.167 kr191 kr (20%)
24. maj 2026976 kr191 kr (16%)
23. maj 20261.167 kr191 kr (20%)
7. maj 2026976 kr70 kr (8%)
5. maj 2026906 kr5 kr (1%)
1. mar. 2026901 kr198 kr (18%)
28. feb. 20261.099 kr64 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret