Gå til hovedindhold

Boligcenter Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158211750
Pris fra 4.299 krtil 6.149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.850 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Lysegrå 200 x 200 cm Fløjl
-22%4.299 kr
Før 5.520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Lysegrå 200 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Denne moderne boksmadrasseng er en fed kombination af stil og funktion. Den passer perfekt ind i ethvert moderne soveværelse. Med enkle linjer og minimalt pynt, får du et smart og elegangt look, der sikrer både komfort og æstetik til dine nætter. Materialer: Boksmadrassengen er lavet med fløjl, skum og konstrueret træ. Fløjl er blødt og åndbart, mens det konstruerede træ giver en stærk ramme, så du får holdbarhed. Nyd den luksuriøse følelse fra det integrerede skum, der støtter dig godt.Inkluderede komponenter: Med en solid lamelbund med stive lameller giver denne seng masser af støtte og stabilitet. Den kunstlæder- og massivt fyrretræsgavl giver et touch af klasse og er et perfekt sted at hvile hovedet. Hver del hjælper med at give sengen både funktionalitet og flot design.Funktioner: Denne seng har et moderne udtryk med sit enkle design, hvilket gør den til et alsidigt valg. Den justerbare gavl med to højder kan tilpasses til, hvad du ønsker og har brug for, hvilket giver dig ekstra komfort. Det gør den praktisk og fleksibel til dit soveværelse.Anbefalet brug: Velegnet til ethvert soveværelse tilbyder denne moderne boksmadrasseng praktisk anvendelse indendørs. Med sin holdbare konstruktion og justerbare egenskaber er den ideel for folk med forskellige behov, uanset om du bor i en bylejlighed eller i forstæder.Pleje & vedligeholdelse: For at holde sengen flot anbefales det at rengøre fløjlsoverfladen med tørre metoder. Undgå hårde kemikalier, når du rengør rammen og tjek regelmæssigt for løse dele, så alt er sikkert og stramt. Farve: LysegråMateriale: FløjlRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 203 x 88 cm (L x B x H)Kompatibel madrasstørrelse: Kejser seng (200 cm x 200 cm eller 79" x 79")Maks. vægt: 280 kgMaksimalt antal mennesker: 2SlidstærkHovedgav med 2 installationshøj...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 82.54g
EAN: 8721158211750
Varenr.: 1600015
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Lysegrå 200 x 200 cm Fløjl
-22%4.319 kr
Før 5.540 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Lysegrå 200 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Denne moderne boksmadrasseng er en fed kombination af stil og funktion. Den passer perfekt ind i ethvert moderne soveværelse. Med enkle linjer og minimalt pynt, får du et smart og elegangt look, der sikrer både komfort og æstetik til dine nætter. Materialer: Boksmadrassengen er lavet med fløjl, skum og konstrueret træ. Fløjl er blødt og åndbart, mens det konstruerede træ giver en stærk ramme, så du får holdbarhed. Nyd den luksuriøse følelse fra det integrerede skum, der støtter dig godt.Inkluderede komponenter: Med en solid lamelbund med stive lameller giver denne seng masser af støtte og stabilitet. Den kunstlæder- og massivt fyrretræsgavl giver et touch af klasse og er et perfekt sted at hvile hovedet. Hver del hjælper med at give sengen både funktionalitet og flot design.Funktioner: Denne seng har et moderne udtryk med sit enkle design, hvilket gør den til et alsidigt valg. Den justerbare gavl med to højder kan tilpasses til, hvad du ønsker og har brug for, hvilket giver dig ekstra komfort. Det gør den praktisk og fleksibel til dit soveværelse.Anbefalet brug: Velegnet til ethvert soveværelse tilbyder denne moderne boksmadrasseng praktisk anvendelse indendørs. Med sin holdbare konstruktion og justerbare egenskaber er den ideel for folk med forskellige behov, uanset om du bor i en bylejlighed eller i forstæder.Pleje & vedligeholdelse: For at holde sengen flot anbefales det at rengøre fløjlsoverfladen med tørre metoder. Undgå hårde kemikalier, når du rengør rammen og tjek regelmæssigt for løse dele, så alt er sikkert og stramt. Farve: LysegråMateriale: FløjlRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 203 x 88 cm (L x B x H)Kompatibel madrasstørrelse: Kejser seng (200 cm x 200 cm eller 79" x 79")Maks. vægt: 280 kgMaksimalt antal mennesker: 2SlidstærkHovedgav med 2 installationshøjde mulighederMed lamelrammeMed madrasMed sengegavlForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengestel: 203 x 200 x 25 cm (LxBxH)2 x Madras: 200 x 100 x 20 cm (LxBxH)1 x Madras Topper: 200 x 200 x 5 cm (LxBxH)1 x Hovedgærde: 200 x 7 x 78/88 cm (LxBxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 82.54g
EAN: 8721158211750
Varenr.: 1600015
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Lysegrå 200 x 200 cm Fløjl
-22%4.319 kr
Før 5.540 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Lysegrå 200 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 82.54g
EAN: 8721158211750
Varenr.: 1600015
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof
6.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
2Livera DK4.319 kr4.388 krKøb
3Vivas DK4.319 kr4.388 krKøb
4BoligRetning6.149 kr6.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof i 46 dage. Laveste pris i perioden er 4.299 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 4.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.341 kr.

Den nuværende pris på 4.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Boxmadras Seng Med Madras Med Madras Lysegrå 200 X 200 Cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.299 kr100 kr (2%)
15. maj 20264.399 kr100 kr (2%)
14. maj 20264.299 kr100 kr (2%)
5. maj 20264.399 kr90 kr (2%)
20. apr. 20264.309 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret