Gå til hovedindhold

Boligcenter Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288297686
Pris fra 1.499 krtil 2.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 800 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Lysegrå 100 x 200 cm Stof
-38%1.499 kr
Før 2.404 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Lysegrå 100 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Denne Box Spring-seng med madras giver dit soveværelse et moderne look, kombinerer enkelhed med funktionalitet i et smart design, der passer til alle rum. Den harmoniske blanding af blødhed og fasthed giver dig god komfort, perfekt til alle sovestillinger. Den rektangulære form skaber en cool æstetik og gør dit soveområde mere indbydende. Sengens stilfulde og praktiske design gør den til et flot midtpunkt i dit soveværelse. Premium materialer: Betrukket i kvalitetstof, hvilket gør sengen både blød og stærk med en robust træramme. Det stærke træ sikrer en holdbar konstruktion, der holder i lang tid.Komponenter inkluderer: Lommerspiralmadrassen giver den støtte, du har brug for og sikrer, at du sover uforstyrret. En solid lamelbund af træ eller metal giver den nødvendige støtte til en god madras over tid.Praktiske funktioner: Med medium fasthed passer denne seng til forskellige sovestile og giver en balanceret følelse. Den moderne stil passer ind i enhver indretning, og postbenene giver ekstra styrke og stabilitet.Anbefalede anvendelser: Perfekt til dit soveværelse, denne seng er et midtpunkt, der forbedrer både komfort og stil. Den elegante og praktiske design imødekommer behovene hos dem, der værdsætter funktionalitet og stil.Pleje & vedligeholdelse: Hold sengen i topform ved at undgå at fjerne den hygiejniske pakning. Den holdbare konstruktion kræver ikke meget vedligeholdelse, så du kan nyde en problemfri søvn. Farve: LysegråMateriale: StofRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 100 x 45 cm (L x B x H)Madras størrelse: Bred enkelt seng (100 cm x 200 cm eller 39" x 79")Maks. vægt: 140 kgHar spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 1Slidstærkmed madrasForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengestel: 204.5 x 185 x 24 cm(LxWxH)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 34.98g
EAN: 8721288297686
Varenr.: 1716177
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Lysegrå 100 x 200 cm Stof
-37%1.519 kr
Før 2.424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Lysegrå 100 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Denne Box Spring-seng med madras giver dit soveværelse et moderne look, kombinerer enkelhed med funktionalitet i et smart design, der passer til alle rum. Den harmoniske blanding af blødhed og fasthed giver dig god komfort, perfekt til alle sovestillinger. Den rektangulære form skaber en cool æstetik og gør dit soveområde mere indbydende. Sengens stilfulde og praktiske design gør den til et flot midtpunkt i dit soveværelse. Premium materialer: Betrukket i kvalitetstof, hvilket gør sengen både blød og stærk med en robust træramme. Det stærke træ sikrer en holdbar konstruktion, der holder i lang tid.Komponenter inkluderer: Lommerspiralmadrassen giver den støtte, du har brug for og sikrer, at du sover uforstyrret. En solid lamelbund af træ eller metal giver den nødvendige støtte til en god madras over tid.Praktiske funktioner: Med medium fasthed passer denne seng til forskellige sovestile og giver en balanceret følelse. Den moderne stil passer ind i enhver indretning, og postbenene giver ekstra styrke og stabilitet.Anbefalede anvendelser: Perfekt til dit soveværelse, denne seng er et midtpunkt, der forbedrer både komfort og stil. Den elegante og praktiske design imødekommer behovene hos dem, der værdsætter funktionalitet og stil.Pleje & vedligeholdelse: Hold sengen i topform ved at undgå at fjerne den hygiejniske pakning. Den holdbare konstruktion kræver ikke meget vedligeholdelse, så du kan nyde en problemfri søvn. Farve: LysegråMateriale: StofRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 100 x 45 cm (L x B x H)Madras størrelse: Bred enkelt seng (100 cm x 200 cm eller 39" x 79")Maks. vægt: 140 kgHar spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 1Slidstærkmed madrasForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengestel: 204.5 x 185 x 24 cm(LxWxH)1 x Madras: 200 x 180 x 22.5 cm(LxWxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 34.98g
EAN: 8721288297686
Varenr.: 1716177
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Lysegrå 100 x 200 cm Stof
-37%1.519 kr
Før 2.424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Lysegrå 100 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 34.98g
EAN: 8721288297686
Varenr.: 1716177
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Livera DK1.519 kr1.588 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
4BoligRetning2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.821 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Fløjl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.499 kr610 kr (29%)
2. maj 20262.109 kr160 kr (8%)
24. apr. 20261.949 kr359 kr (23%)
19. apr. 20261.590 kr199 kr (11%)
18. apr. 20261.789 kr199 kr (13%)
17. apr. 20261.590 kr199 kr (11%)
16. apr. 20261.789 kr199 kr (13%)
6. apr. 20261.590 kr2 kr (0%)
1. apr. 20261.592 kr
30. mar. 20261.591,59 kr20,02 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret