Gå til hovedindhold

Boligcenter Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158293206
Pris fra 3.999 krtil 4.339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng Mørkegrå og Hvid 203 x 200 x 60 cm
-20%3.999 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng Mørkegrå og Hvid 203 x 200 x 60 cm billede

Produktinformation

Denne Box Spring Seng med Madras er et topvalg til dit soveværelse, der kombinerer moderne enkelhed med smart design. De rene linjer og den rektangulære form skaber en cool vibe, mens cordfløjl stoffet giver et hyggeligt og lækkert touch. Perfekt til både voksne og teenagere, byder denne seng på behagelige nætter og solid støtte, så du kan sove trygt og godt. Det er lige hvad du skal bruge for at løfte dit soveværelse uden at gå på kompromis med komforten. Kvalitets Cordfløjl Finish Det bløde cordfløjl føles fantastisk og giver en lækker overflade, der gør det til en fornøjelse at dykke ned i. Det er også slidstærkt, så din seng ser sprød ud i lang tid.Ergonomisk Madras Støtte Skummadrassen er en game changer til trykaflastning og tilpasser sig din krop for at sikre en god nattesøvn. Ideel for side-sovere, giver dens medium-bløde følelse en dejlig omfavnelse, mens den stadig tilbyder den rette støtte.Solid Træramme Den robuste træramme giver al den stabilitet, du har brug for. Den er bygget til at modstå hverdagens slid og vil være et solidt element i dit rum.Smart Design De enkle ben tilbyder pålidelig støtte og er lavet til at holde, uanset hvilke stiltrends der kommer og går. Den passer perfekt ind i mange soveværelsestemaer.Nemme Vedligeholdelse At holde denne seng ren er super let - tag bare en fugtig klud og tør den af. Det er også hurtig at samle, hvilket gør den til et smart valg til dit hjem. Farve: Mørkegrå og hvidMateriale: Corduroy stofSamlede dimensioner: 203 x 200 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 49.29 kgSlidstærkRammemateriale: Konstrueret træmed madrasMadrasmateriale: PolyesterIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1x Sengebund1x Madras1x Madras-topperAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 69.8g
EAN: 8721158293206
Varenr.: 1588898
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng Mørkegrå og Hvid 203 x 200 x 60 cm
-20%4.019 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng Mørkegrå og Hvid 203 x 200 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 69.8g
EAN: 8721158293206
Varenr.: 1588898
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng Mørkegrå og Hvid 203 x 200 x 60 cm
-20%4.019 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng Mørkegrå og Hvid 203 x 200 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 69.8g
EAN: 8721158293206
Varenr.: 1588898
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof
4.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
2Livera DK4.019 kr4.088 krKøb
3Vivas DK4.019 kr4.088 krKøb
4DesignShoppen4.339 kr4.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof

PriceData har fulgt prisen på Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof i 141 dage. Laveste pris i perioden er 3.899 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 4.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.970 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Box spring seng Mørkegrå og Hvid 200 x 200 cm Velourstof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20263.999 kr100 kr (2%)
5. maj 20264.099 kr90 kr (2%)
4. feb. 20264.009 kr110 kr (3%)
2. feb. 20263.899 kr110 kr (3%)
1. feb. 20264.009 kr110 kr (3%)
31. jan. 20263.899 kr110 kr (3%)
29. jan. 20264.009 kr110 kr (3%)
28. jan. 20263.899 kr110 kr (3%)
22. jan. 20264.009 kr110 kr (3%)
20. jan. 20263.899 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret