Gå til hovedindhold

Boligcenter Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288333469
Pris fra 4.199 krtil 6.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.900 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Mørkebrun 140 x 190 cm Stof
-27%4.199 kr
Før 5.779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Mørkebrun 140 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Denne moderne madras sengsramme har et enkelt design, der passer perfekt ind i nutidens soveværelser. Den tilbyder solid støtte og komfort med en blød den overflade. Rammen rammer en god balance mellem funktion og enkelhed, hvilket gør den til et centralt element for de gode nætter. Materialer: Lavet med en blanding af polyester til sengegavlen og konstrueret træ til benene og rammen. Denne seng er både blød, åndbar og lækker at se på. Skummadrassen er medium-fast og sikrer en komfortabel nat.Inkluderede komponenter: Du får alt til din søvnpakke: en solid sengsramme, en comfy polyester-beklædt sengegavl, en medium-fast skummadras og en praktisk bænk. Hver del bidrager til en fantastisk opsætning, der sikrer en dejlig søvnsoplevelse.Egenskaber / Funktion / Design: Med en robust opbygning og et enkelt design passer denne seng ind i moderne smag med sine rene linjer. Den ser ikke kun godt ud, men er også praktisk i mange år frem.Anbefalede anvendelser: Denne seng fungerer godt hele året rundt. Den er varm og hyggelig om vinteren og dejligt åndbar om sommeren. Den passer nemt ind i forskellige soveværelsesstile, hvilket gør den til en alsidig løsning for ethvert hjem.Pasning & Vedligeholdelse: At holde denne seng pæn er let. Et hurtigt stryg med en fugtig klud holder den ren og ser godt ud. Denne nemme vedligeholdelse lader ejere nyde deres seng uden problemer. Farve: MørkebrunMateriale: StofRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 193 x 140 x 128 cm (L x B x H)Kompatibel madrasstørrelse: Kort dobbeltseng (140 cm x 190 cm eller 55" x 75")Maksimalt antal mennesker: 2SlidstærkMed lamelrammeMed madrasMed sengegavlForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1x Sengestel1x Hovedgærde1x Madras1x Madras topper1x Bænk...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 74.98g
EAN: 8721288333469
Varenr.: 1584651
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Mørkebrun 140 x 190 cm Stof
-27%4.219 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Mørkebrun 140 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 190 cm
Vægt: 74.98g
EAN: 8721288333469
Varenr.: 1584651
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Mørkebrun 140 x 190 cm Stof
-27%4.219 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Mørkebrun 140 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 190 cm
Vægt: 74.98g
EAN: 8721288333469
Varenr.: 1584651
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof
6.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
2Livera DK4.219 kr4.288 krKøb
3Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb
4BoligRetning6.099 kr6.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof i 124 dage. Laveste pris i perioden er 4.099 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 6.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.858 kr.

Den nuværende pris på 4.199 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Box Spring Seng Med Madras Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.199 kr100 kr (2%)
5. maj 20264.299 kr1.900 kr (31%)
2. maj 20266.199 kr650 kr (12%)
27. apr. 20265.549 kr100 kr (2%)
24. apr. 20265.649 kr1.039 kr (23%)
19. apr. 20264.610 kr549 kr (11%)
18. apr. 20265.159 kr549 kr (12%)
17. apr. 20264.610 kr549 kr (11%)
16. apr. 20265.159 kr549 kr (12%)
6. apr. 20264.610 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret