Gå til hovedindhold

Boligcenter Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288329073
Pris fra 3.199 krtil 3.447,73 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 248,73 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.099 kr 24. maj

Sammenlign priser på Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED boxspring seng med madras Blå 100 x 200 cm Fløjl
-24%3.199 kr
Før 4.192 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED boxspring seng med madras Blå 100 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Denne fløjlsboxmadras med madras og LED er en super kombination af moderne design og praktisk funktionalitet. Den er ideel til dem, der vil have både komfort og stil i deres soveplads. Med sin slanke, rektangulære form udstråler den minimalisme med rene linjer og indbydende stemninger. Den giver en luksuriøs søvnoplevelse takket være den bløde madras og det stilfulde fløjlslook. Uanset om du slapper af eller tager en lur, vil denne seng få dit soveværelse til at se fantastisk ud. Premium Fløjlsmateriale Det bløde fløjlsstof tilføjer elegance til dit soveværelse og giver en lækker, åndbar fornemmelse. Det er behageligt for øjet og skånsomt mod huden, så du kan nyde luksuriøs komfort hver nat.Vægmonteret Sengegavl Denne justerbare fløjls-sengegavl lader dig tilpasse højden for ekstra støtte og personlig komfort. Den er monteret på væggen, hvilket sparer plads og giver et stilrent look til din seng.LED Strips De energieffektive LED-strips skaber et blødt, hyggeligt lys, perfekt til at sætte stemningen om natten. Du kan justere belysningen, så den passer til din vibe eller dit læsebehov, hvilket gør det både praktisk og smart.Tilpasset Støttemadras Skummadrassen har et multizone støttesystem, der former sig efter din krop og finder den rigtige balance mellem blødhed og fasthed. Den er perfekt til alle sovepositioner, så du kan sove trygt hele natten.Let Vedligeholdelse At holde den ren er nemt - tør den bare af med en fugtig klud for at holde den pæn. Pletrensning med mildt rengøringsmiddel holder den i god stand over tid og sparer dig for kedelige rengøringsrutiner. Farve: BlåMateriale: FløjlSamlede dimensioner: 203 x 103 x 128 CM (L x B x H)Vægt: 55.85 kgSlidstærkStrømkilde: StikLystype: Led-stripsAdjustable min/max dimensions: 118-128 cmRammemateriale: Konstrueret træHovedgærdestørrels...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 60.97g
EAN: 8721288329073
Varenr.: 1687388
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
LED boxspring seng med madras Blå 100 x 200 cm Fløjl
-24%3.220 kr
Før 4.212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED boxspring seng med madras Blå 100 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Denne fløjlsboxmadras med madras og LED er en super kombination af moderne design og praktisk funktionalitet. Den er ideel til dem, der vil have både komfort og stil i deres soveplads. Med sin slanke, rektangulære form udstråler den minimalisme med rene linjer og indbydende stemninger. Den giver en luksuriøs søvnoplevelse takket være den bløde madras og det stilfulde fløjlslook. Uanset om du slapper af eller tager en lur, vil denne seng få dit soveværelse til at se fantastisk ud. Premium Fløjlsmateriale Det bløde fløjlsstof tilføjer elegance til dit soveværelse og giver en lækker, åndbar fornemmelse. Det er behageligt for øjet og skånsomt mod huden, så du kan nyde luksuriøs komfort hver nat.Vægmonteret Sengegavl Denne justerbare fløjls-sengegavl lader dig tilpasse højden for ekstra støtte og personlig komfort. Den er monteret på væggen, hvilket sparer plads og giver et stilrent look til din seng.LED Strips De energieffektive LED-strips skaber et blødt, hyggeligt lys, perfekt til at sætte stemningen om natten. Du kan justere belysningen, så den passer til din vibe eller dit læsebehov, hvilket gør det både praktisk og smart.Tilpasset Støttemadras Skummadrassen har et multizone støttesystem, der former sig efter din krop og finder den rigtige balance mellem blødhed og fasthed. Den er perfekt til alle sovepositioner, så du kan sove trygt hele natten.Let Vedligeholdelse At holde den ren er nemt - tør den bare af med en fugtig klud for at holde den pæn. Pletrensning med mildt rengøringsmiddel holder den i god stand over tid og sparer dig for kedelige rengøringsrutiner. Farve: BlåMateriale: FløjlSamlede dimensioner: 203 x 103 x 128 CM (L x B x H)Vægt: 55.85 kgSlidstærkStrømkilde: StikLystype: Led-stripsAdjustable min/max dimensions: 118-128 cmRammemateriale: Konstrueret træHovedgærdestørrelse: 103 x 16 x 128 CM (B x D x H)med madrasMadrasmateriale: SkumBred enkelt seng (100 cm x 200 cm eller 39" x 79")Indendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1x Sengestel1x Madras1x Madrastop1x Hovedgærde med ører1x LED-strimmelAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 60.97g
EAN: 8721288329073
Varenr.: 1687388
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED boxspring seng med madras Blå 100 x 200 cm Fløjl
-24%3.220 kr
Før 4.212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED boxspring seng med madras Blå 100 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 60.97g
EAN: 8721288329073
Varenr.: 1687388
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl
3.447,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
2Livera DK3.220 kr3.289 krKøb
3Vivas DK3.220 kr3.289 krKøb
4DesignShoppen3.447,73 kr3.447,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl

PriceData har fulgt prisen på Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl i 10 dage. Laveste pris i perioden er 3.099 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.139 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Box spring seng med madras med LED Blå 100 x 200 cm Fløjl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.199 kr80 kr (3%)
26. maj 20263.119 kr20 kr (1%)
24. maj 20263.099 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret