Gå til hovedindhold

Boligcenter Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158226853
Pris fra 4.999 krtil 5.416,84 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 417,84 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.902,57 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof
-21%4.999 kr
Før 6.317 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Denne boks-madrasseng med madrasser forvandler dit soveværelse til et stilrent frirum, hvor du kan nyde stil og fleksibilitet. Det enkle design med minimalistiske linjer gør den til et perfekt valg til moderne rum. Juster sengegavlen for at give dit soveværelse et personligt præg, og tilpas højden eller positionen til din smag. De justerbare funktioner og den medium faste madras sikrer, at alle kan få en god nats søvn, samtidig med at den tilføjer elegance til ethvert rum. Stofmateriale: Sengens stof er blødt og stilfuldt, hvilket giver et lækkert look, der passer ind i ethvert moderne soveværelse uden at overskygge indretningen.Omfattende komponenter: Denne seng kommer med en robust ramme, en sengegavl med ører for ekstra stil, en madras og en komfortabel topper. Hver del er af god kvalitet og arbejder sammen for optimal funktionalitet og æstetisk appel.Alsidige funktioner: Den justerbare sengegavl giver dig mulighed for at indstille højden, så den passer til dine behov, hvilket gør den komfortabel for alle med forskellige sengepræferencer.Soveværelsescenter: Perfekt til ethvert soveværelse, fungerer den som et stilfuldt fokuspunkt, der fremmer afslapning og forbedrer det samlede udseende og atmosfære i rummet.Plejeingreb: Lavet til indendørs brug, kræver denne seng minimal vedligeholdelse. En hurtig støvsugning af og til plus rotation af madrassen og brug af betræk holder den i topform. Farve: GråbrunMateriale: StofSamlede dimensioner: 203 x 163 x 128 CM (L x B x H)med madrasForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengestel1 x Hovedgærde med ører1 x Madras1 x Madras-topper...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 81.29g
EAN: 8721158226853
Varenr.: 1685165
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof
-21%5.020 kr
Før 6.337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 160 x 200 cm
Vægt: 81.29g
EAN: 8721158226853
Varenr.: 1685165
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof
-21%5.020 kr
Før 6.337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 160 x 200 cm
Vægt: 81.29g
EAN: 8721158226853
Varenr.: 1685165
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof
5.416,84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
2Livera DK5.020 kr5.089 krKøb
3Vivas DK5.020 kr5.089 krKøb
4DesignShoppen5.416,84 kr5.416,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof i 83 dage. Laveste pris i perioden er 4.902,57 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 4.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.951 kr.

Den nuværende pris på 4.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Box spring seng med madras Gråbrun 160 x 200 cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.999 kr96,43 kr (2%)
12. mar. 20264.902,57 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret