Gå til hovedindhold

Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml

BoucheronParfume og eau de cologneEAN: 3386460036757
Pris fra 254 krtil 645 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 15. maj

Sammenlign priser på Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Boucheron - Femme EDT 100 ml
254 kr
Til butik
Boucheron - Femme EDT 100 ml billede

Produktinformation

Boucheron Ringline Eau de Toilette dufter af boblende mandarin blandet med delikat appelsinblomst, der kulminerer i en strålende kvindelighed. Hjertenoterne - med sine ekstremt feminine hvide blomster - frigiver den skinnende intensitet af ylang ylang og den bløde og sensuelle duft af jasmin. Alt dette forstærkes med et forførende og generøst touch af tuberose. I bunden vil varmen og den fængende duft af vanilje blande sig med et dybt rav og fløjlsblødt sandeltræ, der skaber den orientalske følelse. Duftnoter: Topnote: Bergamot, Mandarin. Hjertenoter: Ylang ylang, Jasmin. Bundnote: Vanilje, rav.

Produktspecifikationer

Mærke: Boucheron
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460036757
EAN: 3386460036757
Varenr.: 3262479
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Boucheron - Pour Femme - 100 ml - Edt
-56%325 kr
Før 745 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Boucheron Femme Edt 100ml
-43%344 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Boucheron Femme Edt 100ml billede

Produktinformation

Boucheron Femme Classic är den första parfymen skapad av juveleraren Boucheron. Parfymen är en klassisk, tidlös och kan sägas vara blommig och orientalisk doft. Den öppnar gnistrande och fruktig, med en mjuk och trollbindande signatur som döljer sig i ett hjärta av en yppig bukett av vita blommor. Likt en dyrbar juvel smyckar doften den djärva och självständiga kvinnan och fulländar hennes skönhet. Toppnoter: Mandarin, Apelsinblomma Hjärtnoter: Ylang-Ylang, Jasmine Basnoter: Vanillj, Bärnsten, Sandelträ.

Produktspecifikationer

Mærke: Boucheron
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3386460036757
Varenr.: A10510
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml
-20%516 kr
Før 645 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Boucheron Femme Eau de Toilette 100 ml
645 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Boucheron Ringline Eau de Toilette - 100 ml
645 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK254 kr293 krKøb
2BilligParfume.dk325 kr325 krKøb
3Teknikproffset DK344 kr393 krKøb
4Cocopanda DK516 kr516 krKøb
5Lyko DK645 kr645 krKøb
6NordicFeel DK645 kr645 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Boucheron Femme Classic Ringline Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026254 kr35 kr (16%)
27. maj 2026219 kr6 kr (3%)
15. maj 2026213 kr6 kr (3%)
10. mar. 2026219 kr2 kr (1%)
15. feb. 2026217 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026219 kr90 kr (29%)
10. feb. 2026309 kr40 kr (15%)
4. feb. 2026269 kr8 kr (3%)
2. feb. 2026261 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026259 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret