Gå til hovedindhold

Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort

BoseElektronikEAN: 0017817852470
Pris fra 969 krtil 1.289 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 967 kr 14. maj

Sammenlign priser på Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bose SoundLink Flex II 2nd Gen Trådløs Bærbar Højttaler Sort
969 kr
Til butik
Bose SoundLink Flex II 2nd Gen Trådløs Bærbar Højttaler Sort billede

Produktinformation

Bose SoundLink Flex II er en kompakt og kraftfuld trådløs Bluetooth højtaler, der leverer imponerende lyd, dyb bas og op til 12 timers spilletid. Med IP67 vand og støvtæt design, Bluetooth 5.3 og PositionIQ™ teknologi er den perfekt til både hjemmet

Produktspecifikationer

Mærke: BOSE
Kategori: Højtalere
EAN: 0017817852470
Varenr.: 2638
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bose SoundLink Flex 2nd Gen Højttaler Sort
982 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bose SoundLink Flex 2nd Gen
991 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bose Soundlink Flex Ii Bluetooth Sort
-29%999 kr
Før 1.398,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort
1.020 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bose SoundLink Flex portable/party højttaler - Sort
1.259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bose SoundLink Flex portable/party højttaler - Sort
1.279 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bose SoundLink Flex 2nd Gen Højttaler Sort
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dealicious Danmark969 kr969 krKøb
2CompuMail DK982 kr982 krKøb
3Proshop DK991 kr1.030 krKøb
4Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.020 kr1.020 krKøb
6Boligcenter DK1.259 kr1.259 krKøb
7Vivas DK1.279 kr1.358 krKøb
8Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort

PriceData har fulgt prisen på Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 967 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.027 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Bose SoundLink Flex 2nd Gen - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026969 kr2 kr (0%)
14. maj 2026967 kr2 kr (0%)
11. maj 2026969 kr6 kr (1%)
9. maj 2026975 kr55 kr (5%)
8. maj 20261.030 kr12 kr (1%)
7. maj 20261.018 kr15 kr (1%)
6. maj 20261.003 kr4 kr (0%)
5. maj 2026999 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.007 kr20 kr (2%)
25. apr. 20261.027 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret