Gå til hovedindhold

Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå

BoseElektronikEAN: 0017817854764
Pris fra 2.392 krtil 3.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.507 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.230 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2392 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bose QuietComfort Ultra Trådløs Kablet Hovedtelefoner Blå
2.392 kr
Til butik
Bose QuietComfort Ultra Trådløs Kablet Hovedtelefoner Blå billede

Produktinformation

Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå

Produktspecifikationer

Mærke: Bose
Artikel nr.: 880066-1200
EAN: 0017817854764
Varenr.: 1002539586
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå
2.448 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bose QuietComfort Ultra - Blue
2.449 kr
Til butik
Bose QuietComfort Ultra - Blue billede

Produktinformation

Fordyb dig i musikken på din egen måde med Bose QuietComfort trådløse around-ear hovedtelefoner. Ethvert miljø bliver din personlige lytteplads med aktiv støjreduktion og Aware-tilstand. Nyd din musik i op til 24 timer på en enkelt opladning, og tilpas dine indstillinger, så musikken bliver præcis, som du ønsker det. Aktiv Støjreduktion Afstem dig med dine omgivelser med et tryk på en knap, selv midt i larmen fra en overfyldt gade eller støjende miljø. Vælg niveauet af støjreduktion fra den fuldt indlevende Quiet-tilstand til den mere gennemsigtige Aware-tilstand. Aware-tilstand I Aware-tilstand opfanger mikrofonerne lydene fra dine omgivelser og afspiller dem naturligt i dine hovedtelefoner sammen med din musik, så du kan forblive fuldt opmærksom på dine omgivelser, mens du nyder dine yndlingssange. Tilpasset Lydoplevelse Finjustér dine favoritsange efter dine personlige præferencer takket være den justerbare equalizer og tilpassbare lytteindstillinger. Alternativt kan du vælge en af de forudindstillede lydindstillinger for hurtigt at vælge den, der passer dig bedst. Bluetooth Multipoint Forbind op til 2 Bluetooth-enheder på én gang og skift mellem dem efter behov. 24-Timers batterilevetid Lyt til musik i op til 24 timer på en enkelt opladning. Forbliv tilsluttet hele dagen, med kun 2,5 timers opladning nødvendig for at genoplade batteriet fuldt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 880066-1200
EAN: 0017817854764
Varenr.: 3337988
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bose QuietComfort Ultra Trådløs Kablet Hovedtelefoner Blå
2.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Bose QuietComfort Ultra - måneblå
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Bose QuietComfort Ultra - måneblå
2.719 kr
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bose QuietComfort Ultra Trådløse høretelefoner | Over-Ear Blå
3.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.392 kr2.392 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.448 kr2.448 krKøb
3Proshop DK2.449 kr2.449 krKøb
4Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb
7Dealicious Danmark3.899 kr3.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå

PriceData har fulgt prisen på Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.108 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 2.392 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.292 kr.

Den nuværende pris på 2.392 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Bose QuietComfort Ultra - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - måneblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20262.392 kr8 kr (0%)
19. maj 20262.384 kr22 kr (1%)
17. maj 20262.362 kr11 kr (0%)
16. maj 20262.373 kr11 kr (0%)
3. maj 20262.384 kr6 kr (0%)
1. maj 20262.378 kr129 kr (6%)
25. apr. 20262.249 kr113 kr (5%)
21. apr. 20262.362 kr36 kr (2%)
20. apr. 20262.326 kr65 kr (3%)
19. apr. 20262.261 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret