Gå til hovedindhold

Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000

BoschRedskaberEAN: 3165140887861
Pris fra 322 krtil 497,23 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 175,23 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EasyHeat 500 varmepistol
322 kr
Til butik
Bosch EasyHeat 500 varmepistol billede

Produktinformation

Bosch EasyHeat 500 varmepistol med 2 temperaturindstillinger, til brug ved opvarmning af materialer og lignende. Bosch varmluftpistol med 2 temperaturer Varmepistolens varmeelement opvarmes hurtig og giver en jævn varmefordeling ud af pistolens dyse.På ba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øvrigt el- & akku værktøj
EAN: 3165140887861
Varenr.: 881407023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EasyHeat 500
328 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000
340 kr
Til butik
Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000 billede

Produktinformation

Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000Letanvendelig varmluftpistol giver sikker håndteringKompakt letvægtsdesign og lille størrelse til enkel og sikker håndteringUdstyret med komfortabelt grebsområde, der giver god kontrolTo selvforklarende ikoner viser tydeligt de to letanvendelige indstillingerMedleveret tilbehør:Papæske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch 230V
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06032A6000
EAN: 3165140887861
Varenr.: 7439062
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch VARMLUFTPISTOL EASYHEAT 500 1600W
349 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bosch varmluftpistol EASYHEAT 500, 1600 W
485 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Varmluftpistol 1600 W Easy Heat 500 230v
488 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch varmluftpistol EASYHEAT 500, 1600 W
497,23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj322 kr322 krKøb
2Proshop DK328 kr367 krKøb
3Homeshop DK340 kr340 krKøb
4CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
5WATTOO.DK485 kr485 krKøb
6Teknikproffset DK488 kr547 krKøb
7EL-GROSSISTEN497,23 kr497,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000

PriceData har fulgt prisen på Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 314 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 326 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bosch Varmluftpistol Easyheat 500 1600w - 06032A6000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026322 kr6 kr (2%)
1. maj 2026328 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026327 kr13 kr (4%)
27. apr. 2026340 kr13 kr (4%)
22. mar. 2026327 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026328 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026327 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026325 kr2 kr (1%)
12. feb. 2026327 kr9 kr (3%)
11. feb. 2026318 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret