Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader

Bosch GroupHusholdningsapparaterEAN: 4242005307012
Pris fra 1.894 krtil 2.236 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.784 kr 16. maj

Sammenlign priser på Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1894 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Støvsuger 0.3liter Hvid
1.894 kr
Til butik
Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Støvsuger 0.3liter Hvid billede

Produktinformation

Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BCS711XXL
EAN: 4242005307012
Varenr.: 1000770831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader
1.967 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited 7 BCS711XXL, hvid, 0,3 l
-16%2.099 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited 7 BCS711XXL, hvid, 0,3 l billede

Produktinformation

Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet opladerGenereltFarve: HvidFiltertype: PureAirLedningsfri: JaProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: Pind/håndholdtSærlige egenskaber: Øko-tilstandselvrensende filterLED-lysturbotilstandautotilstandStøvkapacitet: 0.3 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugDiverseInkluderet tilbehør: Vægmonterbar opladningsbaseLydtryksniveau (SPL): 82 dB(A)Overensstemmelsesstandarder: VDEDirective 666/2013/EUEN 60312-1EurasianMoroccoUkraineNew Singapore Safety MarkKraftAntal inkluderede batterier: 1 batteriBatterikapacitet: 3 AhDriftsautonomi: 40 min.Hovedspænding: 50/60 HzInkluderet oplader: Inkluderet opladerStiktype: EuroStrømtype: Genopladelige batterierMål og vægtBredde: 25.2 cmDybde: 20.4 cmHøjde: 131.5 cmVægt: 2.9 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 32 cmDybde (forsend...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 5.18g
EAN: 4242005307012
Varenr.: 1808721
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Bosch Unlimited 7 BCS711XXL, hvid, 0,3 l
-16%2.119 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Støvsuger 0.3liter Hvid
2.189 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Støvsuger Pind/håndholdt 0.3liter Hvid
2.236 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.894 kr1.894 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.967 kr1.967 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.189 kr2.189 krKøb
6Teknikproffset DK2.236 kr2.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader

PriceData har fulgt prisen på Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.784 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 2.480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.142 kr.

Den nuværende pris på 1.894 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch Unlimited 7 BCS711XXL - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid - 1 batteri, inkluderet oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.894 kr73 kr (4%)
30. maj 20261.967 kr16 kr (1%)
25. maj 20261.983 kr22 kr (1%)
24. maj 20261.961 kr177 kr (10%)
16. maj 20261.784 kr150 kr (8%)
15. maj 20261.934 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.932 kr4 kr (0%)
12. maj 20261.928 kr12 kr (1%)
9. maj 20261.940 kr43 kr (2%)
7. maj 20261.983 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret