Gå til hovedindhold

Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri

BoschRedskaberEAN: 4059952610559
Pris fra 554 krtil 777 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri
554 kr
Til butik
Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri billede

Produktinformation

Bosch UniversalTacker 18V-14 - Søm-/hæfteklammepistol - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06032A7000
EAN: 4059952610559
Varenr.: 1001056980
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch UniversalTacker 18V-14 (SOLO)
592 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUHÆFTEPISTOL UNIVERSAL 18V-14 SOLO
719 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkuhæftepistol Universal 18V-14 Solo - 06032A7000
777 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK554 kr554 krKøb
2Proshop DK592 kr631 krKøb
3CS MEGASTORE DK719 kr758 krKøb
4Homeshop DK777 kr777 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri i 131 dage. Laveste pris i perioden er 554 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bosch UniversalTacker 18V-14 Søm-/hæfteklammepistol Intet batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026554 kr38 kr (6%)
1. maj 2026592 kr22 kr (4%)
30. apr. 2026570 kr22 kr (4%)
29. mar. 2026592 kr21 kr (4%)
28. mar. 2026571 kr6 kr (1%)
26. mar. 2026577 kr3 kr (1%)
25. mar. 2026580 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026581 kr3 kr (1%)
22. mar. 2026584 kr8 kr (1%)
28. feb. 2026592 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret