Gå til hovedindhold

Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 4053423230871
Pris fra 535 krtil 689 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 535 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
535 kr
Til butik
Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch UniversalImpact 18V-60 - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 60 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06039D7100
EAN: 4053423230871
Varenr.: 1000605299
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch UniversalImpact 18V-60 (SOLO)
568 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUSLAGBOREMASKINE UNIV 18V-60 SOLO - SOLO
594 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkuslagboremaskine Univ 18V-60 Solo - 06039D7100
599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch UniversalImpact 18V-60 Solo akku-boremaskine, uden batteri
614 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slagboremaskine 18V Bosch UniversalImpact 18V-60 - uden batteri og lader
649 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slagboremaskine 18V Bosch UniversalImpact 18V-60 - uden batteri og lader
669 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK535 kr535 krKøb
2Proshop DK568 kr607 krKøb
3CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
4Homeshop DK599 kr599 krKøb
5Teknikproffset DK614 kr673 krKøb
6Boligcenter DK649 kr649 krKøb
7Vivas DK669 kr738 krKøb
8Ultrashop689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 568 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 555 kr.

Den nuværende pris på 535 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026535 kr8 kr (1%)
1. maj 2026543 kr25 kr (4%)
30. apr. 2026568 kr25 kr (5%)
7. mar. 2026543 kr3 kr (1%)
12. feb. 2026546 kr22 kr (4%)
7. feb. 2026568 kr20 kr (4%)
18. dec. 2025548 kr16 kr (3%)
17. dec. 2025564 kr3 kr (1%)
13. dec. 2025567 kr3 kr (1%)
7. dec. 2025564 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret