Gå til hovedindhold

Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg

BoschRedskaberEAN: 4059952608129
Pris fra 705 krtil 1.087 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 705 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalChain 35 Kædesav 1800W 4.2kg
705 kr
Til butik
Bosch UniversalChain 35 Kædesav 1800W 4.2kg billede

Produktinformation

Bosch UniversalChain 35 - Kædesav - 1800 W - 35 cm - Skærekapacitet 300 mm - 4.2 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008B8303
EAN: 4059952608129
Varenr.: 999867871
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EL KÆDESAV UNIVERSAL 35 1800W
784 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg
-15%819 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg billede

Produktinformation

Bosch UniversalChain 35 - Kædesav - 1800 W - 35 cm - Skærekapacitet 300 mm - 4.2 kgGenereltFunktioner: Bosch-SDSergonomisk designautomatisk kæde og barresmøringsidevendt olietankanti-tilbagespringsbremseanti-blokeringsdækkeHastighed: 12 m/sProdukttype: KædesavStrøm: 1800 WTrimmer/savKædemåler: 1.1 mmLængde af kædeguidebarre: 35 cmMaks. skærekapacitet: 300 mmVærktøjsløs kædereserve: JaVærktøjsløs kædestramning: JaDiverseGaranti: 3 årInkluderet tilbehør: Guidebarre, kædedækkeStøj- og vibrationsoplysninger: Vibration: 4 m/s² / usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtBredde: 27.4 cmDimensioner & vægt detaljer: Link:Dybde: 41.5 cmHøjde: 21.6 cmVægt: 4.2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Træfældningsværktøjer
Vægt: 5.24g
EAN: 4059952608129
Varenr.: 2017423
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg
-15%839 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch UniversalChain 35 Kædesav 1800W 4.2kg
899 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Universal Kædesav 35
903 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Universal Chain 35 Chain Saw
977 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch El Kædesav Universal 35 1800w - 06008B8303
1.087 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK705 kr705 krKøb
2CS MEGASTORE DK784 kr823 krKøb
3Boligcenter DK819 kr819 krKøb
4Vivas DK839 kr908 krKøb
5Ultrashop899 kr899 krKøb
6Teknikproffset DK903 kr972 krKøb
7Proshop DK977 kr1.016 krKøb
8Homeshop DK1.087 kr1.087 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg

PriceData har fulgt prisen på Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg i 179 dage. Laveste pris i perioden er 609 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 764 kr.

Den nuværende pris på 705 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bosch UniversalChain 35 kædesav 1.800 W - 35 cm, 4,2 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026705 kr15 kr (2%)
16. maj 2026720 kr15 kr (2%)
7. maj 2026735 kr38 kr (5%)
8. apr. 2026773 kr19 kr (3%)
29. mar. 2026754 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026755 kr18 kr (2%)
25. mar. 2026773 kr20 kr (3%)
23. mar. 2026753 kr146 kr (16%)
22. mar. 2026899 kr11 kr (1%)
21. mar. 2026910 kr52 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret