Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort

Bosch GroupKaffemaskinerEAN: 4242005396931
Pris fra 578 krtil 899,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 321,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 549 kr 19. maj

Sammenlign priser på Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 578 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort
578 kr
Til butik
Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Espressomaskiner
Farve: 4
Artikel nr.: TKA5M253
EAN: 4242005396931
Varenr.: 10581511
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch TKA5M253 Vejledning 1,1L Sort
579 kr
Til butik
Bosch TKA5M253 Vejledning 1,1L Sort billede

Produktinformation

Bosch TKA5M253. Produkttype: Filter kaffemaskine, Kaffemaskine type: Vejledning, Vandtank volumen: 1,1 L, Kaffetype: Malet kaffe, Beholder til brygget kaffe: Kande, Volumen i kopper: 12 kopper. Strøm: 1000 W. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TKA5M253
EAN: 4242005396931
Varenr.: 1001574084
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffemaskine filter - Bosch TKA5M253, 1,1 l, sort
689 kr
Til butik
Kaffemaskine filter - Bosch TKA5M253, 1,1 l, sort billede

Produktinformation

Bosch TKA5M253. Produkttype: Filter kaffemaskine, Kaffemaskine type: Vejledning, Vandtank volumen: 1,1 L, Kaffetype: Malet kaffe, Beholder til brygget kaffe: Kande, Volumen i kopper: 12 kopper. Strøm: 1000 W. Produktfarve: SortPræstationAnti-dryp funktion: JaBeholder til brygget kaffe: KandeKaffemaskine type: VejledningKaffetype: Malet kaffePlacering af apparat: BordpladeProdukttype: Filter kaffemaskineTo kander på én gang: IngenTo kopper på én gang: IngenVandtank volumen: 1,1 LVolumen i kopper: 12 kopperMadlavningsfunktioner & programmerFremstilling af Cappuccino: IngenFremstilling af Espresso: IngenErgonomiskAftagelig filterholder: JaIndbygget skærm: IngenKaffefilter: JaKontroltype: KnapperLedningslængde: 0,8 mProduktfarve: SortTænd- og slukkontakt med lys: JaStrømstyringStrøm: 1000 WTilsluttet belastning: 1000 WVekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VVægt & størrelserBredde: 347 mmDybde: 296 mmHøjde: 232 mmVægt: 2,5 kgEmballering...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 3.46g
EAN: 4242005396931
Varenr.: 1999095
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffemaskine filter - Bosch TKA5M253, 1,1 l, sort
709 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch TKA5M253 Vejledning 1,1L Sort
739 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch TKA5M253 Kaffemaskine
899,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK578 kr617 krKøb
2CompuMail DK579 kr579 krKøb
3Boligcenter DK689 kr689 krKøb
4Vivas DK709 kr778 krKøb
5Ultrashop739 kr739 krKøb
6Homeshop DK899,95 kr899,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 493 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 589 kr.

Den nuværende pris på 578 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Bosch TKA5M253, Dråbe kaffemaskine, 1,1 L, Malet kaffe, 1000 W, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026578 kr10 kr (2%)
29. maj 2026568 kr3 kr (1%)
27. maj 2026571 kr1 kr (0%)
26. maj 2026572 kr3 kr (1%)
24. maj 2026575 kr20 kr (4%)
23. maj 2026555 kr4 kr (1%)
22. maj 2026559 kr10 kr (2%)
19. maj 2026549 kr3 kr (1%)
17. maj 2026552 kr3 kr (1%)
16. maj 2026555 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret