Gå til hovedindhold

Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort

BoschKaffemaskinerEAN: 4242005396917
Pris fra 467 krtil 779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 466 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 467 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MyMoment TKA3M133 Kaffemaskine Sort
467 kr
Til butik
Bosch MyMoment TKA3M133 Kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

Bosch MyMoment TKA3M133 - Kaffemaskine - 10 kopper - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TKA3M133
EAN: 4242005396917
Varenr.: 1001977155
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MyMoment TKA3M133 - Kaffemaskine - 10 kopper - sort
469 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Kaffebryggare My moment svart TKA3M133 1200Watt
-11%640 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Kaffebryggare My moment svart TKA3M133 1200Watt billede

Produktinformation

Kaffebryggaren med avtagbar vattentank och varmhållningsfunktion, Spännande design med mattblanka detaljer ger liv och rörelse till ditt kök. Justera styrkan på ditt kaffe genom att använda Aroma Plus-funktionen. Avtagbar vattentank för enkel påfyllning. EasyDesale3: Enkel och smidig avkalkning förlänger livslängd på din kaffebryggare. Anpassa auto off: Välj själv när kaffebryggaren ska stängas av. Välj mellan 20, 40, 60 minuter. Svängbar filterhållare gör det smidigt att fylla på eller tömma det använda kaffefiltret efter användning. Specifikationer: Brygger: 10-15koppar, Volym: 1,4 L.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Kaffemaskiner
EAN: 4242005396917
Varenr.: C62200
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort
-15%669,95 kr
Før 788 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kaffemaskine My moment sort TKA3M133 1200Watt
-13%779 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK467 kr467 krKøb
2CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
3Teknikproffset DK640 kr699 krKøb
4KitchenTime DK669,95 kr669,95 krKøb
5Estore DK779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 433 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 467 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bosch Bosch MyMoment TKA3M133 kaffemaskine Aroma Plus Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026467 kr1 kr (0%)
22. maj 2026468 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026467 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026468 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026466 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026467 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026466 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026467 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026468 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026467 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret