Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L

Bosch GroupEAN: 4242005397075
Pris fra 375 krtil 559 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 375 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L
375 kr
Til butik
Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L billede

Produktinformation

Bosch TKA3M131. Produkttype: Filter kaffemaskine, Kaffemaskine type: Vejledning, Vandtank volumen: 1,25 L, Kaffetype: Malet kaffe, Beholder til brygget kaffe: Kande, Volumen i kopper: 15 kopper. Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TKA3M131
EAN: 4242005397075
Varenr.: 1001977154
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaffemaskine Bosch TKA3M131, hvid, to aroma niveauer, 1,25 l
478 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L
479 kr
Til butik
Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L billede

Produktinformation

Bosch TKA3M131 Kaffemaskine Oplev den perfekte kaffeoplevelse med Bosch TKA3M131 filterkaffemaskinen, der er ideel til hjemmet eller kontoret. Med en kapacitet på 1,25 liter kan den brygge op til 10 kopper ad gangen, perfekt til familier eller gæstebesøg.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Kaffe & Te
EAN: 4242005397075
Varenr.: 126687
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch TKA3M131 filterkaffemaskine - hvid, 1,4 l
539 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch TKA3M131 filterkaffemaskine - hvid, 1,4 l
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK375 kr375 krKøb
2CS MEGASTORE DK478 kr517 krKøb
3Ultrashop479 kr479 krKøb
4Boligcenter DK539 kr539 krKøb
5Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L

PriceData har fulgt prisen på Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L i 88 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 375 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bosch TKA3M131 kaffemaskine Vejledning Filter kaffemaskine 1,25 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026375 kr10 kr (3%)
21. maj 2026385 kr9 kr (2%)
14. maj 2026394 kr9 kr (2%)
7. maj 2026403 kr9 kr (2%)
29. apr. 2026412 kr74 kr (15%)
25. apr. 2026486 kr10 kr (2%)
23. apr. 2026476 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026479 kr17 kr (3%)
7. mar. 2026496 kr16 kr (3%)
6. mar. 2026480 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret