Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet

Pris fra 508 krtil 1.765,89 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.257,89 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 508 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet
508 kr
Til butik
Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Husautomatisering
Farve: 4
Artikel nr.: 8750002101
EAN: 4062321635862
Varenr.: 9705562
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Smart Home II Central controller
509 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Smart Home-styreenhed II
579 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch Smart Home Controller II - central hub til smart home (Zigbee 3.0)
-14%619 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Smart Home Controller II - central hub til smart home (Zigbee 3.0)
-14%639 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Smart Home II Central controller
649 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SMART HOME-STYREENHED II
1.765,89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK508 kr547 krKøb
2CompuMail DK509 kr509 krKøb
3Proshop DK579 kr618 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr708 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.765,89 kr1.765,89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 508 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 653 kr.

Den nuværende pris på 508 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch Smart Home II - Central controller - trådløs, kablet - ZigBee 3.0 - 2.4 - 2.4835 GHz - 10/100 Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026508 kr1 kr (0%)
26. maj 2026509 kr10 kr (2%)
25. maj 2026519 kr54 kr (9%)
24. maj 2026573 kr54 kr (10%)
22. maj 2026519 kr60 kr (10%)
20. maj 2026579 kr60 kr (12%)
19. maj 2026519 kr57 kr (10%)
5. maj 2026576 kr78 kr (12%)
22. apr. 2026654 kr6 kr (1%)
19. apr. 2026660 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret