Gå til hovedindhold

Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E

BoschKøleskabeEAN: 4242005382767
Pris fra 6.300 krtil 10.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.699 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.285 kr 2. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6300 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 Køleskab med fryseenhed 246liter Klasse E 34liter Til indbygning
6.300 kr
Til butik
Bosch Serie | 4 Køleskab med fryseenhed 246liter Klasse E 34liter Til indbygning billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: KIL82VFE0
EAN: 4242005382767
Varenr.: 1001832600
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E
6.336 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Integreret kølefryseskab Bosch Serie 4 KIL82VFE0, 280 l, E, hvid
7.199 kr
Til butik
Integreret kølefryseskab Bosch Serie 4 KIL82VFE0, 280 l, E, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved integreret kølefryseskabDette integrerede kølefryseskab fra Bosch Serie 4 giver dig masser af plads og et stilrent udtryk i køkkenet. Med en samlet nettokapacitet på 280 l - heraf 246 l i køledelen og 34 l i den øverste frysezone - er det ideelt til hverdagens indkøb og madplanlægning. Ventileret køling og LED-belysning giver et jævnt overblik over hylder og grøntsagsskuffer, mens SuperCool hjælper, når du fylder nyt i køleskabet.Gennemtænkt indretning til hverdagenKøleskabet har fem glashylder (fire flytbare), fem dørhylder, flaskerist og tre æggebakker, så du nemt kan organisere alt fra drikkevarer til småvarer. Nederst finder du to grøntsagsskuffer, herunder en rummelig MultiBox XXL, der giver ekstra plads til frugt og grønt. Døren kan vendes, og det integrerede greb gør designet diskret i dit køkken.Stabil og stille driftMed et lydniveau på 35 dB og energiklasse E kører skabet roligt i baggrunden. Der er dør-alarm, elektronisk styring og mulighed for hurtig nedkøling. Frysedelen har isterningbakke, 2,5 kg/24 t indfrysningskapacitet og kan holde kulden i op til 18 timer ved strømafbrydelse.Montering: Integreret, højskabHøjde: 177,2 cm, Bredde: 54,1 cm, Dybde: 54,8 cmNisjemål: H 177,5 cm, B 56 cm, D 55 cmFarve: HvidSamlet nettokapacitet: 280 l (køl 246 l / frys 34 l)Energiklasse: E, 177 kWh/årLydniveau: 35 dB (klasse B)Klimaklasse: SN-STDørhængsling: Højre, vendbarHylder: 5 glas (4 aftagelige), 5 dørhylderSkuffer: 2 grøntsagsskuffer inkl. MultiBox XXLBelysning: LEDKøling: Ventileret, SuperCoolFryser: Øverst, 34 l, 2,5 kg/24 t, isterningbakkeOpbevaring ved strømsvigt: 18 timerAlarm: Åben dør-alarmLedningslængde: 2,3 mStrøm: 220–240 V, 50 Hz, 10 AVægt: 56,9 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Integrerede køleskabe
Vægt: 145.23g
EAN: 4242005382767
Varenr.: 1985761
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Integreret kølefryseskab Bosch Serie 4 KIL82VFE0, 280 l, E, hvid
7.219 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch KIL82VFE0 Integrerbart køleskab med fryseboks
10.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.300 kr6.300 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.336 kr6.535 krKøb
3Boligcenter DK7.199 kr7.199 krKøb
4Vivas DK7.219 kr9.218 krKøb
5Homeshop DK10.999 kr10.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E i 184 dage. Laveste pris i perioden er 6.285 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 9.956 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.941 kr.

Den nuværende pris på 6.300 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Bosch Serie | 4 KIL82VFE0 - Køleskab med fryseenhed - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 177.5 cm - 280 liter - Klasse E de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266.300 kr36 kr (1%)
5. maj 20266.336 kr51 kr (1%)
2. maj 20266.285 kr72 kr (1%)
30. apr. 20266.357 kr145 kr (2%)
29. apr. 20266.502 kr20 kr (0%)
27. apr. 20266.482 kr157 kr (2%)
18. apr. 20266.325 kr16 kr (0%)
17. apr. 20266.309 kr164 kr (3%)
13. apr. 20266.473 kr36 kr (1%)
11. apr. 20266.509 kr313 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret