Gå til hovedindhold

Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål

BoschOvneEAN: 4242005290833
Pris fra 1.808 krtil 3.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.111 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.743 kr 18. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1808 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål
1.808 kr
Til butik
Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Mikrobølgeovn
Farve: 3
Artikel nr.: BFL623MS3
EAN: 4242005290833
Varenr.: 7584484
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 2 Mikrobølgeovn Til indbygning 800W 20liter Rustfrit stål
1.809 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 2 Mikrobølgeovn Til indbygning 800W 20liter Rustfrit stål
2.589 kr
Til butik
Bosch Serie | 2 Mikrobølgeovn Til indbygning 800W 20liter Rustfrit stål billede

Produktinformation

Oplev Bosch Serie 2 BFL623MS3 Mikroovn i rustfrit stål – den perfekte løsning til moderne køkkener. Denne indbygningsmikroovn kombinerer stil med funktionalitet og giver dig mulighed for hurtigt at varme, tilberede og optø dine madvarer. Med en kap

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Mikrobølgeovne
EAN: 4242005290833
Varenr.: 80580
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch BFL623MS3 Serie 2 mikrobølgeovn, stål
2.606 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Indbygningsmikroovn BFL623MS3
2.749 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch BFL623MS3 - Mikroovn til indbygning
3.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.808 kr1.808 krKøb
2CompuMail DK1.809 kr1.809 krKøb
3Ultrashop2.589 kr2.589 krKøb
4Teknikproffset DK2.606 kr2.685 krKøb
5SA-Service.dk2.749 kr2.749 krKøb
6Homeshop DK3.919 kr3.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.718 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 3.174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.091 kr.

Den nuværende pris på 1.808 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Bosch Serie | 2 BFL623MS3 - Mikrobølgeovn - til indbygning - 20 liter - 800 W - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.808 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.809 kr9 kr (0%)
24. maj 20261.818 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.826 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.827 kr84 kr (5%)
18. maj 20261.743 kr84 kr (5%)
17. maj 20261.827 kr762 kr (29%)
16. maj 20262.589 kr160 kr (6%)
15. maj 20262.749 kr160 kr (6%)
28. apr. 20262.589 kr159 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret